Як вибрати чоловічі сонцезахисні окуляри.

Сонцезахисні окуляри є яскравим і значущим елементом іміджу чоловіка. Саме тому необхідно усвідомлено підходити до їх вибору та купівлі. Особливо потрібно звернути увагу на форму обличчя і колір волосся.
Інструкція
1
Підберіть форму оправи відповідно до вашого типу особи. Квадратне обличчя має приблизно однакову висоту і ширину. У таких чоловіків є строгі риси і важке підборіддя, тому їм підійдуть окуляри з закругленими знизу оправами, високо сидять на переніссі. Також можна зупинитися на оправі круглої або овальної форми.
2
Чоловікам, які мають довге прямокутне обличчя, варто вибирати масивну оправу з досить широкою дужкою. За формою оправа повинна бути закругленою. Що стосується чоловіків з трикутним обличчям, вони мають вузький лоб, широкий підборіддя і вилиці. Для них підійде крупна або ж навпаки витончена і тонка оправа, з невеликими лінзами. Кілька більш рідкісним випадком є особа типу перевернутий трикутник. Такі чоловіки мають широкий лоб, високі вилиці і вузьке підборіддя. Вони можуть вибрати окуляри-метелики або авіатори.
3
Тим, хто володіє рівномірними округлими пропорціями обличчя, краще вибирати вузьку оправу з високими заушнікамі. Уникайте окулярів з овальної або квадратної оправою. Найбільш універсальним типом чоловічого обличчя з класичними правильними рисами є овальне. Для нього характерні високі вилиці і звужений підборіддя. Такі чоловіки можуть носити окуляри з оправою практично будь-якого типу.
4
Оберіть колір оправи сонячних окулярів, виходячи з вашого кольору волосся. Чоловіки-блондини можуть зупинитися на оправах синього, чорного або сріблястого кольору. Шатен також можна порекомендувати окуляри з оправою чорного або коричневого кольору. На володарях чорного волосся будуть добре виглядати срібні, золотисті, а також чорні оправи. Не виключено і те, що деяким з таких чоловіків підійде червона оправа. Ідеальним варіантом для володарів рудого волосся стануть мідні оправи. При цьому непогано виглядатимуть помаранчеві, жовті, червоні і бузкові варіанти. Спробуйте приміряти оправи і золотистого кольору, хоча для чоловіка цей відтінок є кілька вульгарним.
5
Підберіть окуляри таким чином, щоб вони поєднувалися з вашим іміджем. Ви можете створити спортивний, звабливий, елегантний або інший стиль. Щоб виглядати стильно і по-діловому, дотримуйтеся органічного альянсу з червоного і чорного кольорів, а також шкіряних деталей. Короткі куртки, чорні піджаки чудово поєднуються з окулярами стилю тішейди або авіатори. Темні окуляри класичної форми прекрасно доповнять легкий спортивний стиль з футболкою або сорочкою з короткими рукавами, а також джинсами. Колір лінз або оправи ви можете вибрати відповідно до вашої гамою речей. Не рекомендується поєднувати сонцезахисні окуляри з шортами або бриджами в якості низу.
6
Доповніть ваш зовнішній вигляд аксесуарами або деталями одягу, які будуть перегукуватися з окулярами і доповнювати їх. Наприклад, можна пов'язати на шиї хустку з шовку, покласти в кишеньку піджака або жилетки невеликої хустинку. Брутальні хлопці можуть пов'язати на голові бандану. Все це додасть креативності вашому образу.
Сонцезахисні окуляри - аксесуар, який обов'язково повинен бути присутнім в літньому гардеробі людини будь-якого віку. Ця деталь образу дозволить не тільки підкреслити індивідуальність власника, а й забезпечить очам оптимальний захист від ультрафіолету. Щоб вибрати окуляри, необхідно врахувати ряд деталей.
Окуляри, що захищають очі від сонця, повинні бути, насамперед, якісними. Вони повинні оптимально справлятися з поставленим завданням, а також забезпечувати чіткість зображення, комфорт при носінні. Правильні сонцезахисні окуляри не змінюють кольору навколишнього світу, а лише злегка зменшують яскравість.

Форма і матеріал сонцезахисних окулярів

Ідеальну захист від шкідливого ультрафіолету подарують окуляри- «крапельки», їх ще називають «авіаторами». Такі сонцезахисні окуляри щільно прилягають до обличчя, не пропускаючи сонячні промені, причому модель підходить практично все. Але, звичайно, при купівлі сонцезахисних окулярів важливо враховувати форму ліца.Для особи овальної «універсальної» форми можна підібрати практично будь-які окуляри, головне, щоб вони не спадали при ходьбі і були зручними. При обличчі круглої форми краще взяти аксесуар прямокутної форми, з чорною або коричневою оправою. Трикутне обличчя буде виглядати гармонійно, якщо взяти очки з низькою посадкою і тонкої металевою оправою. Прямокутне витягнуте обличчя можна скорегувати візуально, купивши масивні очкі.Счітается, що скляні лінзи сонцезахисних окулярів забезпечують високу чіткість і хороший захист від сонячного світла. Але такі моделі більш крихкі і важкі. Пластикові ж вироби більш практичні і легковагі, якісний матеріал практично не змінює чіткість бачення.

Що врахувати при купівлі сонцезахисних окулярів

Оптимальну передачу кольорів забезпечують окуляри темно-зеленого і сірого відтінків. Спотворюють кольори лінзи червоного кольору, а помаранчеві або жовті аксесуари можна носити, тільки якщо сонце не надто активне. Інші яскраві кольори також небезпечні для очей, тому їх краще носити взимку або восени. Модні дзеркальні окуляри відмінно поглинають відблиски, що важливо при заняттях водними, зимовими видами спорту. Тільки треба стежити, щоб покриття не було подряпаним - дефекти лінз ведуть до погіршення зору. Поляризаційні моделі стануть вдалим вибором для водіїв, бо вони лише частково затемнені. При купівлі сонцезахисних окулярів важливо врахувати, який ступінь захисту від ультрафіолету вони гарантують. Мінімальний стандарт - UV-380, а максимальна - UV-400. На окулярах має бути присутня маркування СЕ, це говорить про те, що виріб відповідає європейським нормам.