Як зробити свій голос сильніше.

Сила - важлива характеристика голоси , що впливає на інші: тембр, красу, чистоту інтонації та інше. Розвинути силу голоси допомагають підготовчий етап перед співом і спеціальні вправи.
Інструкція
1
Засобами поліпшення звучання здавна вважаються сирі яєчні жовтки. Але будьте пильні, уверьтесь, що яйце отримано від здорової курки, що не заражено паразитами, а шкаралупа чиста. Якщо впевненості немає, краще обійтися. Стакан теплого молока також допомагає голосу прозвучати в повну силу. Саме тепле молоко - не гарячкувати, щоб не обпекти горло, і не холодне, щоб вони не втратили еластичність. Взагалі молоко замінить же будь-яка тепла рідина, аж до чаю з цукром. Але солодке і жирне краще вживати в їжу і питво за дві години до заняття. Під час співу допускається тільки негазована чиста вода кімнатної температури.
2
Вправи для розвитку сили голоси краще проводити на відкритій пустельній місцевості, наприклад, на галявині. Зробіть короткий глибокий вдих. Проконтролюйте, щоб плечі і груди при цьому не сіпалися. Відкрийте рот ширше і крикніть: «ЕЙ!». Не соромтеся кричати голосно, краще на нижніх звуках. Тягніть звук або відпускайте відразу. Зверніть увагу, що горло не повинно напружуватися: голосові зв'язки занадто слабкі, щоб керувати всім видихається. Він виходить сам від поштовху діафрагми, розташованої в області сонячного сплетіння. При вдиху вона прогинається всередину і живіт мимоволі випинається, а при видиху - навпаки. Намагайтеся відчути свободу, з якою звук виходить з організму, отримуйте задоволення від звучання власного голоси .
3
Співайте вправи на звук «е» з відчуттям тієї ж свободи. Посилайте звук вперед, немов хочете пронизати величезний зал від сцени до останнього ряду. Спочатку використовуйте цей прийом тільки в середній ділянці діапазону, поступово розширюйте його вгору і вниз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=araiFe35LBs
Зверніть увагу
В тілі взагалі і в області органів дихальної системи зокрема під час вправ не повинно виникати почуття скутості і напруги. Якщо з'явиться дискомфорт, зупиніться, помовчіть, відпочиньте. Розкажіть педагогу про свої відчуття, він допоможе вам знайти правильне звуковидобування.