Як видалити браузер "Яндекс".

Багато безкоштовні програми, які ви завантажуєте з інтернету, під час установки інсталюють і «Яндекс.Браузер». Як правило, це непотрібний баласт для операційної системи, який може гальмувати її роботу. Якщо ви не користуєтеся браузером від Яндекса, то його слід коректно видалити.
Вам знадобиться
  • Утиліта CCleaner
Інструкція
1
В операційній системі Windows не можна видалити програму, якщо вона запущена. Навіть якщо ви закриєте всі вікна «Яндекс.Браузер», все одно його активна копія може десь висіти в системі. Щоб це виявити, натисніть на панелі завдань правою кнопкою миші і виберете пункт «Диспетчер завдань». Цю функцію можна викликати, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + Alt + Del і вибравши в запропонованому списку «Запустити диспетчер задач».
2
У вкладці «Додатки» знайдіть рядок із позначкою «Яндекс.Браузер», виберіть її та натисніть кнопку внизу «Зняти задачу».
3
Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». Серед що відкрилися значків знайдіть «Програми та засоби» і клацніть по ньому 1 раз лівою кнопкою миші. Дочекайтеся, коли повністю завантажиться список програм, які встановлені на вашому комп'ютері. Знайдіть у списку Yandex і виділіть цю строчку, якшо по ній. Потім натисніть кнопку «Видалити».
4
Коли з'явиться віконце «Видалити браузер Yandex», обов'язково поставте галочку перед «Видалити всі налаштування браузера». Після цього почнеться деінсталяція програми. Про її закінчення ви дізнаєтеся з відкрився вікна Internet Explorer з дивним сумним приведенням і написом «Яндекс.Браузер віддалився».
5
Як і більшість програм «Яндекс.Браузер» залишає у вашій операційній системі «хвости». Їх теж потрібно почистити. Для цього можна скористатися безкоштовною утилітою CCleaner, яку потрібно скачати в інтернеті.
6
Запустіть програму CCleaner, виберіть пункт «Реєстр» і натисніть кнопку внизу «Пошук проблем». Дочекайтеся, поки утиліта просканує записи реєстру в вашій операційній системі. За замовчуванням навпроти всіх «хвостів» від «Яндекс.Браузер» та інших віддалених програм вже стоять галочки.
7
Натисніть на кнопку «Виправити» в правому нижньому кутку. Якщо програма запитає, чи зберігати їй резервні копії змін, натисніть «Ні». Натисніть також кнопку «Виправити відмічені», дочекайтеся завершення процесу, а потім закрийте програму. Перезавантажте комп'ютер. Тепер ви можете бути точно впевнені, що «Яндекс.Браузер» коректно і повністю видалений з вашої операційної системи.
Корисна порада
За допомогою програми CCleaner можна не тільки видаляти «хвости» програм, тобто чистити реєстр, але і чистити кеши браузерів, а також керувати автозавантаженням.