Монурал: інструкція по застосуванню.

«Монурал»? це медикаментозне засіб, який застосовується для лікування і профілактики інфекцій сечовивідних шляхів, у тому числі в післяопераційний період і під час вагітності. Препарат має високу ефективність, а тому призначений для прийому коротким курсом.

Показання для застосування «Монуралу»

«Монурал» відноситься до антибіотиком широкого спектра дії. Він ефективний проти більшості грамнегативних і грампозитивних бактерій, що викликають інфекції сечовивідних шляхів. Препарат призначається при бактеріальному уретриті, гострому і рецидивирующем бактеріальному циститі, безсимптомно протікає бактеріурії у вагітних. Крім того, його нерідко використовують для профілактики та лікування інфекцій, що виникли після трансуретральних діагностичних досліджень і в післяопераційний період.

Спосіб застосування і дозування «Монуралу»

«Монурал» випускається у вигляді гранул для приготування розчину. Згідно з інструкцією, для лікування більшості інфекцій сечовивідних шляхів достатньо одноразового прийому препарату в дозуванні 3 г. Для дітей віком старше 5 років дозування ліків становить 2 м
Дітям молодше 5 років «Монурал» протипоказаний. Не можна застосовувати його і при тяжкій нирковій недостатності, а також при індивідуальній непереносимості.
Для приготування лікарського розчину необхідно залити необхідну кількість препарату 70 мл води (1/3 склянки). Приймати «Монурал» слід натщесерце або через 2 години після їди. Для більшої ефективності бажано попередньо спорожнити сечовий міхур. Найчастіше курс лікування становить один день, але при рецидивуючих інфекціях може бути продовжений. Дворазовий прийом препарату може знадобитися при проведенні діагностичних трансуретральних процедур, а також літнім пацієнтам. Перерва між прийомами «Монуралу» повинен становити 24 години. Для кращої переносимості ліки при нирковій недостатності цей інтервал можна подовжити.
Лікування пацієнтів з порушенням функції нирок потрібно проводити з особливою обережністю. Перед прийомом препарату слід проконсультуватися з лікарем, щоб той в індивідуальному порядку визначив безпечну і ефективну дозу.

« монурал »: побічні дії

Найчастіше« Монурал »добре переноситься і дітьми, і дорослими. Проте в деяких випадках можуть виникнути такі побічні ефекти: - нудота; - розлад стільця; - печія; - шкірний сипь.Как правило, при виникненні побічних ефектів специфічного лікування не потрібно. Однак перед повторним прийомом препарату і в разі, якщо неприємні симптоми не проходять самостійно, слід проконсультуватися з лікарем.