Як повинні сидіти брюки.

Брюки давно перестали бути предметом тільки чоловічого гардероба. Тепер зручні джинси, бриджі, навіть галіфе - невід'ємна частина наймодніших дефіле для представниць прекрасної статі.
Інструкція
1
Для чоловіка і жінки закони правильної посадки брюк різні. Також є відмінності по типу цього предмета гардероба. Класичні ділові брюки і укорочені джинси, наприклад, на одному і тому ж людину сидять по-особливому.
2
Основні правила для класичних брюк повинен знати кожен чоловік. По-перше, пояс не повинен бути занадто тугим. Вибирайте брюки за розміром. Висить зверху живіт - це некрасиво. Між талією і ременем повинна вільно проходити долоню. Друге - не натягуйте брюки занадто високо. Три сантиметри нижче пупка - ідеальна лінія для цього предмета гардероба. Третє - довжина штанин. Вони повинні трохи прикривати черевик, коли чоловік стоїть, і майже повністю приховувати носок - коли сидить. Четверте - ширина брюк. Класичні ділові не повинні бути занадто вузькими в ногах і занадто широкими в стегнах. Вони облягають сідниці, а далі вільно спускаються до черевиків.
3
У жінок все складніше. В їх гардеробі дуже багато фасонів брюк, і кожні сидять по-своєму. Для прикладу можна взяти три найпопулярніших варіанти: завужені джинси, прямі класичні брюки і укорочені бриджі.
4
У першому випадку все досить просто. Джинси не повинні бути занадто короткими, мінімум - до щиколотки. Вони повинні красиво облягати стегна, не створюючи складок на ногах. В талії повинні бути досить вільними, щоб не утворювався звисаючий животик.
5
Прямі класичні брюки улюблені багатьма жінками, так як відмінно приховують недоліки. Чи не занадто рівні ноги здаються стрункими, важкуваті стегна - вузькими. Крім того, прямі брюки візуально витягають фігуру. Щоб досягти максимального ефекту, підберіть ідеально сидять штани. Вони повинні, як і в чоловічому варіанті, щільно облягати сідниці, а потім розширюватися, вільно спускаючись до туфель.
6
Бриджі здатні як прикрасити фігуру, так і спотворити її. Щоб зробити ноги візуально довшими, вибирайте брюки довжиною трохи вище щиколотки. Більш короткі «ріжуть» гомілку навпіл, укорочуючи її. Брючини не повинні бути занадто широкими, краще вибирати практично облягаючі моделі. Широкі бриджі роблять нижню частину тіла занадто важкою і йдуть тільки дуже худим дівчатам. Бриджі можуть сидіти на стегнах тільки в тому випадку, якщо немає зайвого обсягу в області живота. У всіх інших - краще вибирати моделі з талією на три сантиметри нижче пупка.