Як повернути контакт, якщо його зламали.

Злом і крадіжка акаунтів у соціальній мережі «ВКонтакте» - досить поширене явище. При цьому законний власник може втратити можливість входити на свій профіль за своїм логіном і паролем. Існує певний алгоритм відновлення доступу до сторінки.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, як поводиться сайт при спробі зайти в свій аккаунт. Якщо на екрані з'являється повідомлення з пропозицією надіслати повідомлення на короткий номер, це означає, що ви стали жертвою шахраїв. Навіть якщо на екрані написано, що подібна розблокування сторінки - функція від адміністрації сайту, це обман. Якщо ви все ж відправите смс на вказаний номер, з вашого рахунку буде списана досить велика сума коштів, і при цьому нрет гарантії того, що доступ буде відновлений.
2
Перейдіть в наступний каталог на вашому комп'ютері: C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc і допомогою блокнота або редактора WordPad відкрийте файл hosts. Видаліть весь його вміст, після чого поставте галочку напроти пункту «Тільки для читання». Збережіть файл і перезавантажте комп'ютер. Після цього шахрайське повідомлення при вході на сайт повинно перестати вас турбувати.
3
Відновіть доступ до вашого аккаунту за допомогою стандартної процедури на сайті «ВКонтакте». Клікніть «Забули пароль?» І вкажіть в полі, що з'явилося ваш номер мобільного телефону або e-mail, на який була зареєстрована сторінка. Якщо ви не можете цього зробити, наприклад, не пам'ятаєте дані, виберіть відповідний пункт нижче.
4
Дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані. Введіть адресу сторінки, яку вам потрібно повернути. Потім вкажіть поточний і попередній номера телефонів, а також адреси електронної пошти. Введіть попередній пароль, за допомогою якого ви раніше заходили на сторінку. Дана інформація може бути відома тільки справжньому власнику сторінки, тому її і необхідно ввести. Якщо ви не можете пригадати які-небудь дані, залиште поле порожнім. Завершіть процедуру відновлення, по завершенні якої для вас буде сформований тимчасовий пароль для входу в аккаунт.