Як зробити підгузник з марлі. Марлеві підгузники для новонароджених.

Якщо у малюка алергія на сучасні памперси, їх можна замінити марлевими підгузками , які потрібно зробити самим. Звичайно, вони не вбирають вологу, і після того, як дитина сходить в туалет, підгузник потрібно міняти на сухий і чистий. Ще один мінус, який відноситься до марлевим підгузникам - їх потрібно прасувати.
Інструкція
1
Зробіть прямокутний підгузник з марлі, розміри якої 90 на 180 см. Складіть марлю навпіл з довгої сторони. Потім складіть марлю ще в кілька шарів, поки у вас не вийде прямокутник розміром приблизно 90 на 20 см. Вузьку частину пропустите між ніжок, а широку підкладіть під спинку малюка. Зафіксуйте підгузник трусиками або стрічечкою. Не використовуйте для фіксації гострі шпильки, вони можуть вколоти дитини.
2
Візьміть марлю 90 на 180 см і складіть навпіл, потім навскіс, щоб утворився куточок. Покладіть малюка на марлю, складену куточком, так, щоб вузький кінчик утворився знизу. Підверніть його між ніжок у напрямку до черевця і вільні бічні кінчики зав'яжіть вузлом. Зав'язувати потрібно не сильно туго, інакше ваш малюк буде відчувати дискомфорт.
Зверніть увагу
Такий вид підгузників підходить тільки для дітей до року. Старші діти з легкістю знімуть його вже в перші хвилини після того, як він був надітий. Адже ходити в них не зовсім зручно, це заважає активним рухам малюка.
Корисна порада
Перед тим, як робити підгузник, марлю потрібно випрати дитячим порошком і ретельно пропрасувати утюгом.Не забувайте вчасно міняти марлевий підгузник, якщо цього не зробити, можуть утворитися попрілості, які будуть турбувати дитини.
В'язання з марлі або інших тонких матеріалів дуже популярно, оскільки дозволяє створити незвичайне, ексклюзивний виріб. З марлі можна зв'язати сумку, кофту, кардиган, жилет - будь-яка річ буде цікавою і такою, що запам'ятовується. Однак щоб отримати якісний виріб, який не розтягнеться при першій пранні і не буде лізти, необхідно дотримуватися певну технологію.
Вам знадобиться
  • - марля;
  • - додаткові нитки;
  • - міцні спиці;
  • - ножиці;
  • - барвник для тканини.
Інструкція
1
Візьміть звичайну вибілену марлю, можете купити в аптеці медичну. Жовтувату звичайну марлю також можна використовувати, але при забарвленні врахуйте цей відтінок, щоб отримати в результаті бажаний. Бинт часто ріжуть нерівно, крім того, різаний край буде висипатися, тому беріть його тільки в крайньому випадку.
2
Знайдіть пайову нитку в тканини і, отмеряя по 6-7 см, робіть надрізи по краю. Взявши в руки край тканини зліва і праворуч від розрізу, з силою дерните в різні боки. В результаті марля повинна розірватися по частковій нитки.
3
Якщо ви плануєте змішувати нитка з марлі із звичайною ниткою, зробіть смуги вже, в'язати буде легше і річ стане більш довговічною. Занадто широкі смуги зроблять полотно більш грубим, а тонкі можуть порватися, якщо не супроводжуватимуться додаткової ниткою.
4
Відірвавши першу смугу, згорніть її в клубок. Відірвіть наступну смугу і відразу ж пришити її початок до кінця попередньої, парою стібків білої бавовняної нитки. Можна витягнути нитку з марлі ж, так ви будете точно впевнені, що вона забарвиться точно так само, як і сам виріб (на відміну, наприклад, від ниток з поліестеру, які можуть зовсім не забарвитися).
5
Коли клубок буде готовий, візьміть в руки хороші міцні спиці. Звичайні тонкі спиці не підійдуть, необхідний товстий (не менше 7-8 мм в діаметрі) не гнеться інструмент.
6
В'яжіть як звичайно, можна навіть звичайної гладдю - нитки згодом распушатся і додадуть виробу цікавий вигляд. Деталі зшивайте між собою бавовняної ниткою, а не розрізаної смугою, щоб не вийшло грубо.
7
Після того як виріб з марлі буде пов'язано, надайте йому відтінок будь-яким барвником для тканини і виперіть в пральній машині або вручну. В результаті марлеві смужки разлохматітся і додадуть речі неповторний шик.
Корисна порада
Щоб захиститися від пилу, що летить від розривається марлі, використовуйте респіратор.