Як позбутися перешкод.

Іноді з колонок комп'ютера телевізора або музичного пристрою починає виходити дивний шум під час відтворення. Це може відбуватися через неправильне підключення проводів або просто через те, що пристрій вже досить старе. Боротися з перешкодами можна різними способами.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що оточує колонки. Можливо, перешкоди в них виникають, коли поблизу знаходиться мобільний телефон. Звичайно, можна перекласти пристрій в інше місце, але це не завжди допомагає. Спробуйте нейтралізувати магнітне поле за допомогою екранування. Замініть штекер, який використовується для під'єднання колонок до музичного центру або комп'ютера. Бажано, щоб штекер мав металевий корпус. Огляньте сигнальний провід, що веде від колонок до комп'ютера або телевізора. Необхідно, щоб у кожного проводу була окрема або подвійна екранування.
2
Замініть старі дроти всередині колонок на екрановані. Перенесіть фільтр всередину колонки, благо зазвичай там є достатньо місця для його розміщення. Придбайте екранує фарбу і кисть в будівельному супермаркеті, розберіть кожну колонку і акуратно пофарбувати фарбою, залишивши сохнути на кілька годин. Якщо у вас немає можливості купити фарбу, спробуйте вирішити проблему за допомогою звичайної алюмінієвої фольги. Обклейте нею колонки зсередини. Дані нескладні, хоча і трудомісткі процедури допоможуть повністю позбутися перешкод або ж значно скоротити їх.
3
Встановіть новий блок живлення для колонок, якщо вони досить старі. Несправний блок живлення може призводити до зміни споживаного струму при роботі звукових пристроїв. Нерідко блок живлення є складовою частиною дроти, через який колонки з'єднуються з іншими пристроями, і має вигляд невеликої коробки, яка іноді може від'єднуватися повністю. Спробуйте просто встановити новий блок живлення з такою ж потужністю.
4
Поміняйте дроти колонок. З часом численні згини і переплетення проводів починають викликати перешкоди, але розпрямити їх і розігнути в початкове положення не завжди вдається. Тому спробуйте придбати нові дроти і перевірте, наскільки зміниться якість звуку.