Як в "Одноклассниках" поповнити ОК.

ОК - платіжний засіб соціальної мережі «Однокласники», що дозволяє купувати подарунки та квіти користувачам, а також оплачувати різні послуги на даному сайті. Поповнити баланс ОК можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон;
  • - банківська карта;
  • - грошові кошти на карті;
  • - онлайн-гроші.
Інструкція
1
Відкрийте у вікні будь-якого браузера сторінку соціальної мережі «Однокласники». Якщо ви не залягання, введіть у відповідні рядки вашу електронну пошту і пароль від аккаунта. У вікні, знайдіть під своєю фотографією строчку «Поповнити рахунок».
2
ОК є своєрідною валютою соціальної мережі «Однокласники». Курс з обміну рублів на ОК різний, він залежить від способу і джерела переказу коштів. Клацніть один раз мишкою на рядку «Поповнити рахунок». У вашому браузері відкриється окреме вікно, в якому зліва розташовуються 4 вкладки: "Банківська картка», «Через телефон», «Термінали», «Електронні гроші».
3
Якщо у вас є діюча банківська карта і ви бажаєте перевести кошти з неї в соціальну мережу «Однокласники», виберіть вкладку «Банківська картка» і клацніть по ній мишкою один раз. У формі, що з'явилася необхідно ввести номер вашої банківської картки, термін її дії, а також код, розташований на звороті картки (3 цифри). Якщо ви маєте намір платити цією картою регулярно, є сенс уникнути введення даних кожного разу. Встановіть галочку в квадратику біля слів «Запам'ятати цю карту». Курс перекладу складе 50 ОК за 50 рублів.
4
Якщо ви хочете перевести гроші з рахунку телефону, виберіть вкладку «Через телефон». Введіть номер телефону, на нього прийде код підтвердження. Після введення коду з рахунку вашого мобільного телефону будуть списані гроші за наступним курсом: 30 ОК обійдуться вам в 50 рублів, за 50 ОК з вас спишуть 84,67 рублів, а 100 ОК коштуватиме 186,26 рублів.
5
За курсом 50 ОК за 50 рублів можна обміняти гроші на валюту соціальної мережі «Однокласники» через термінали. У них слід вибрати розділ «Однокласники» і вказати адресу своєї електронної пошти.
6
Також, вибравши вкладку «Електронні гроші», ви можете перевести в соціальну мережу «Однокласники» гроші з ваших електронних гаманців Webmoney, «QIWI Гаманець», Xsolla, PayPal за курсом 50 ОК за 50 рублів, з гаманця на Mail .ru - 50 ОК за 45 рублів.