Техніка для виконання садово-польових робіт.

Ще порівняно недавно практично вся робота на дачах і присадибних ділянках здійснювалася вручну. До того ж їх площі були дуже невеликими. Тепер же нерідкі садові ділянки площею 20-30 соток і більше. Обробити їх вручну набагато важче, на це піде дуже багато часу і сил. Якщо ж мова йде про фермерів, що беруть в оренду великі ділянки землі, вони й поготів не обійдуться без техніки для садово-польових робіт.

Які переваги при використанні садово-польової техніки

При застосуванні техніки праця стає більш продуктивною. Відпадає необхідність наймати працівників (їх кількість істотно зменшується), а це означає, що витрати скорочуються. Підвищується якість обробки земельної ділянки. При використанні техніки потрібно набагато менше затрат сил та енергії.
Якщо врахувати, що багато видів малогабаритної техніки для садово-польових робіт за ціною доступні широким категоріям потенційних покупців, переваги стають ще більш очевидними.

Які види техніки зустрічаються у продажу

На російському ринку представлений широкий асортимент техніки, призначеної для обробки ґрунту, а також для очищення її від бур'янів і проведення централізованого поливу. Наприклад, для обробки землі власники садових і присадибних ділянок можуть придбати мотоблоки, в тому числі сумісні з мотолебедкамі (для полегшення оранки). Мотоблок - це малогобаритні інструмент, за допомогою якого можна зорати, підгорнути і навіть прополоти ділянку. Цей вид техніки економний, до нього можна приєднати причіп для перевезення врожаю. Також можна придбати садові трактори, міні-трактори, культиватори. Останні необхідні для розпушування ґрунту, знищення бур'янів. За допомогою цього пристосування можна внести в грунт мінеральні добрива. Якщо на ділянці влаштований газон, особливо значних розмірів, для його обробки добре підійде райдер. За принципом дії він аналогічний звичайному газонокосільному трактору, однак у трактора ріжучий механізм розташований під кузовом, а у райдера - попереду машини.
Це спрощує процес косіння і робить його більш якісним.
Фермерів зацікавлять багатофункціональні трактори з набором додаткового обладнання для оранки і боронування великих ділянок землі, а також для формування борозен. Безумовний інтерес представляють і сівалки, сінокосарки, установки для поливу (вони можуть бути навіть саморобними) .Перед тим як купувати техніку для дачі, бажано ознайомитися з її технічними характеристиками, прочитати відгуки про її роботу на різних форумах в інтернет. Зверніть увагу на гарантійний термін передбачений для техніки, де розташовуються сервісні центри. Краще зупинити вибір на продукції відомого перевіреного виробника. Великий асортимент техніки представлений американськими виробниками.