Правила вибору силіконового бюстгальтера.

Сукня з глибоким декольте або сарафан з відкритою спиною чудово виглядають на тілі, якщо з-під одягу не визирають бретельки нижньої білизни, нехай навіть дуже красивого. Силіконовий бюстгальтер допомагає не тільки вирішити проблему небажаних деталей туалету, але і візуально збільшить груди і скоректує її форму.

Форма

Силіконовий бюстгальтер - це не стандартне нижню білизну для повсякденного носіння. Його вибирають до певної одязі. Тому важливо, щоб модель не тільки підходила до конкретної речі - сукні, сарафана або топу, але і демонструвала груди в кращому вигляді. Тому виробники силіконових бюстгальтерів пропонують кілька варіантів. Овальні накладки підходять практично до будь відкритому одязі, навіть до суконь-бюстьє. Витягнуті вгору чашечки більше вибирають до топів з американською проймою або запахом. Варто відзначити, що найбільш натурально виглядають силіконові бюстгальтери з краплеподібні, звужуються до центру бра. Іноді верхній шар виробів покривають тонкою лайкрой тілесного кольору.
Є моделі силіконових бюстгальтерів з імітацією соска. Виглядає такий варіант вельми натурально, але навряд чи підходить для офіційних прийомів і урочистостей.

Розмір

Велика частина виробників пропонують силіконові бюстгальтери трьох розмірів, відповідних звичним нам варіантам А, В і С, але нумерованих 1, 2 і 3.
Силіконовий бюстгальтер дозволяє створити привабливу улоговинку між грудей навіть при їх невеликому розмірі. Досить помістити чашечки на трохи більшій відстані один від одного.
Новий виріб повністю захищене плівкою, в магазині ніхто не дозволити відклеїти її, тому перед тим як купити, доведеться вибирати «на око». Для цього необхідно визначити свій розмір грудей, обхват під нею не важливий. Також можна порівняти розмір силіконових накладок з чашечками самого зручного ліфчика або просто прикласти модель на бюст. Варто враховувати, що невидимі бюстгальтери, особливо корейського і китайського виробництва, як правило, маломірні, тому варто ретельно вибирати модель. В інтернеті можна знайти негативні відгуки про те, що чашечки відклеюються від грудей, швидше за все, розмір був обраний неправильно.
Існують силіконові вкладки, їх необхідно помістити в улюблений бюстгальтер, і груди буде виглядати на розмір більше.

Безпека

Невидимі бюстгальтери виробляють з високоякісного гіпоалергенного силікону, тому його можна носити навіть вагітним, адже очікування дитини - не привід відмовлятися від виходів у світ в красивих сукнях. У період годування груддю вони також безпечні, але ефективність таких бра сумнівна, адже при неустояної лактації можливі підтікання молока, що впливає на щільне прилягання силікону. Зате коли дитя підросте, силіконовий бюстгальтер допоможе візуально поліпшити форми. Незважаючи на те, що всі виробники гарантують безпеку використання таких бюстгальтерів при правильному догляді і використанні, варто віддавати перевагу відомим брендам з хорошою репутацією і пам'ятати, що вони протипоказані людям з чутливою шкірою і при опіках, в тому числі, сонячних.