Як дістатися до Варшави.

Ось уже протягом чотирьохсот років Варшава є офіційно визнаною столицею Польщі. Чудова архітектура, численні музеї, затишні ресторанчики на набережній Вісли - все це робить місто привабливим для туристів.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили порадувати себе поїздкою до Варшави, вам знадобиться стандартна шенгенська віза. Для її отримання будьте готові звернутися в посольство Польщі, маючи при собі посвідчення особи, закордонний паспорт, медичну страховку, підтвердження броні в готелі, підтвердження своєї платоспроможності і готовність повернутися в Росію. Яких-небудь особливих обмежень або додаткових складнощів в оформленні туристичних віз російським громадянам немає.
2
Дістатися до Варшави досить просто, дорога не займе багато часу, можна вибрати підходящий саме вам вид транспорта.Наібольшей популярністю користуються авіаперельоти, залізничні поїздки і поїздки на автобусі.
3
Авіаперельоти з Москви здійснюються на щоденній основі як російськими, так і польськими авіалініями. Тривалість перельоту становить близько півтора годин.
4
Якщо ви зробили вибір на користь подорожі потягом, то можна вибрати як прямий потяг Москва-Варшава, який відправляється двічі на день, так і будь-який з поїздів, що проходять. Час в дорозі прямим рейсом складе близько 20 годин, на що проходять поездах- на кілька годин більше.
5
Для тих, хто віддає перевагу автобусну поїздку, складнощів з придбанням квитків також не передбачається. Всі автобуси, що прямують до Німеччини, проходять через Польщу, дуже багато - саме через Варшаву. Відправною точкою в Москві є будівля німецького консульства, подорож до Варшави триватиме близько доби, за цей час вам належить подолати майже 1300 кілометрів.
Зверніть увагу
Найбільшою популярністю серед туристичних маршрутів користується Старе місто Варшави, де можна помилуватися красотами Палацовій площі і відвідати Королівський замок - справжній замок з привидами. На ринку Старого міста можна придбати картину з числа тих, що в безлічі пропонують художники, покататися на знаменитих дрожках, помилуватися готичної архітектурою. Вельми популярний і Королівський тракт, рухаючись по якому, можна повторити маршрут королів, відвідати безліч цікавих місць, побачити екзотичні рослини в Ботанічному саду і розташувалися серед них руїни замку Провидіння.