Як відкрити загальний доступ до папки в Windows 7.

Розробники Windows 7 приділяють особливу увагу безпечному зберіганню інформації на комп'ютері, тому процедура відкриття загального доступу до папок в ній дещо відрізняється від попередніх версій.
Інструкція
1
Щоб відкрити доступ до вмісту каталогу для всіх користувачів, що працюють на вашому комп'ютері, клацніть правою кнопкою миші по потрібній папці і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть в закладку «Доступ» і натисніть кнопку «Загальний доступ».
2
У новому вікні ви можете визначити, хто буде мати доступ до вмісту папки. Розкрийте список запропонованих дозволів, натиснувши на стрілочку вниз, і вибирайте користувачів поіменно або групу «Все». Натисніть «Додати».
3
Якщо ви не хочете, щоб інші користувачі могли вносити зміни в загальну папку, вибирайте для них з розташованого праворуч списку дозволених дій тільки «Читання», для власника комп'ютера - «Читання і запис». Натисніть кнопку «Загальний доступ», щоб підтвердити вибір.
4
В панелі управління розкрийте вузол «Мережі та Інтернет», клацніть «Центр управління мережами ...» і перейдіть за посиланням «Змінити додаткові параметри спільного доступу". У новому вікні встановіть «Включити мережеве виявлення», «Включити загальний доступ до файлів і принтерів» і «Включити загальний доступ до папок».
5
Ви можете відключити захист паролем загального доступу. Якщо залишите захист включеною, вам доведеться створити обліковий запис і повідомити пароль всім користувачам, які захочуть по мережі вивчити вміст вашої папки. Натисніть «Зберегти».
6
Клацніть на папці правою кнопкою, виберіть "Властивості" і перейдіть у вкладку «Доступ». Натисніть «Розширена настройка», щоб вміст папки можна було переглядати по мережі. У вікні властивостей розширеної настройки поставте прапорець біля пункту "Відкрити спільний доступ до цієї папки». У рядку «Параметри загального ресурсу» можете ввести нове ім'я папки, яке буде видно по мережі.
7
Обмежте число користувачів, що мають доступ до папки, якщо вважаєте за потрібне. Натисніть кнопку «Дозволи». Якщо ви вирішили відкрити папку для всіх вузлів мережі, відзначте групу «Все» і встановіть для неї список дозволених дій. Натисніть ОК для підтвердження.