Як виготовляють цукерки.

Серед солодощів, улюблених з дитинства, почесну пальму першості по праву тримають цукерки. Карамель, помадка, праліне, шоколадні, мармеладні, з начинкою і без неї, цукерки різноманітні за смаком, виглядом і складом.
Інструкція
1
Цукерки мають не тільки класифікацію за видами, але навіть власне будову: так, неглазурована частина цукерки називається її корпусом, малюнок або посипка на поверхні - шапкою, начинка ... так і є начинка.
2
Корпус цукерки вариться з цукеркової маси: патока, цукровий пісок, олійножирова суміш, іноді молоко. Рецептура рідко афішується компаніями, але для домашнього приготування цукерок з горіхами потрібно: 300 грамів сухого молока, 0,5 склянки какао, 50 грамів вершкового масла, 0,5 склянки вершків і власне горіхи.
3
Технологія виробництва на підприємстві і вдома, в принципі, схожа. Масло, цукор і вершки потрібно розтерти і довести до кипіння. Для того щоб цукор не плавився, а розчинявся, на виробництві використовується змійовик і гаряча пара, змішує інгредієнти міксер, а дозування відміряють плунжерним дозатором.
4
Дуже важливо, щоб в масі не залишилося грудочок і згустків. Будинки потрібно використовувати велике сито, в промислових умовах густу масу пропускають через дросель і фільтрують за допомогою сітчастого фільтра.
5
Якщо потрібно приготувати цукерку типу помадка, потрібно масу збити і випарити надлишки вологи, для цього маса направляється в помадовзбівательную машину, де за допомогою воронок остигає і збивається лопатями агрегату. Цукор кристалізується, дрібнодисперсний осад рівномірно розподіляється по масі все тією ж машиною, після чого майбутня цукерка направляється в цех форматування.
6
Надати форму цукеркам в домашніх умовах можна за допомогою великого кондитерського шприца після того, як в масу будуть додані горіхи. Якщо маса виходить густою, її можна скачати і порізати на цукерки.
7
В цехах цукерки формують двома методами: або використовують форму, в якій маса застигає, або розкочують пласти, які нарубают за розміром цукерок, насичуються і глазуруються.
8
Глазурування, мабуть, самий неекономічний процес. Рідка маса ллється на сформовану цукерку, а її надлишки видаляються потоком повітря. Порядку 30% глазурі втрачається.
9
Транспортер відправляє цукерки в холодильник, де вони остигають. Після всіх маніпуляцій цукерки можна фасувати.