Як з телефону передати контакти.

Час від часу перед користувачами мобільних телефонів постає питання, як передати список контактів з одного пристрою на інший. Залежно від цілей виконати дану дію можна одним з декількох способів.
Інструкція
1
Відправте контактні дані іншому абоненту по SMS, якщо потрібно передати лише дані 1-2 контактів. Перейдіть в телефонну книжку і виберіть режим редагування. Скопіюйте інформацію в необхідних полях, після чого відкрийте повідомлення і вставте скопійоване інформацію в тіло нового SMS, відправте іншому абоненту. Деякі смартфони дозволяють виконати дану операцію навіть під час розмови з іншою людиною завдяки багатозадачності системи.
2
зберегти контакти сім-карту телефону, вибравши відповідну функцію в меню. Після цього ви зможете встановити її в телефон іншого абонента і виконати зворотну операцію, в ході якої дані будуть витягнуті і збережені в телефонному довіднику. Варто пам'ятати, що іноді на сім-карті виявляється недостатньо місця для збереження всіх контактів, також різні проблеми можуть виникати при заміні карт на різних пристроях.
3
Скористайтеся комп'ютером для синхронізації. В ході даної процедури контакти будуть збережені на вашому жорсткому диску і ви зможете здійснювати з ними різні операції - всіляко редагувати, завантажувати на інші пристрої і відправляти іншим людям. Встановіть на комп'ютер програму для роботи з вашим телефоном, наприклад, для пристроїв Nokia використовується додаток Nokia PCSuite. Підключіть пристрій до комп'ютера через USB-шнур і виберіть в програмі функцію синхронізації.
4
Застосуйте спеціальну програму для обміну контактними даними, якщо ви використовуєте смартфон з підтримкою сучасного софта. Запустіть сервіс для установки додатків і в рядку пошуку знайдіть підходяще з них. Наприклад, користувачі Android можуть скористатися програмою Sprite Migrate. Також даний спосіб підходить тим, хто не має можливості синхронізації даних за допомогою комп'ютера.