Як дістатися до Миколаєва.

Миколаїв - це місто, який був заснований Григорієм Потьомкіним. Він розташований на півдні України і є адміністративним центром Миколаївської області. Також Миколаїв відомий як база управління Чорноморським флотом і один з центрів кораблебудування на Чорному морі. Багато влітку їздять до Миколаєва відпочивати. Тому що море в його околицях цілком чисте, є багато хороших пляжів.
Інструкція
1
Найшвидший і зручний шлях до Миколаєва - це політ на літаку. Але, на жаль, рейсів в це місто дуже небагато. По маршруту «Москва - Миколаїв» літає тільки авіакомпанія «Ютейр». Рейс відправляється з аеропорту приблизно раз в день, а час польоту дорівнює 2 годинам 55 хвилинам.
2
Досить швидко і комфортно можна дістатися до Миколаєва на поїзді далекого прямування. У середньому поїзд курсує з періодичністю один раз на день. Цей поїзд відходить з Казанського вокзалу і проходить по території Росії і України. Час у дорозі становить 22 години 58 хвилин. А в зимовий період час у дорозі трохи подовжується і становить 23 години 15 хвилин.
3
Також до Миколаєва можна доїхати на автобусі. Правда при цьому потрібно буде зробити одну пересадку, тому що прямих рейсів немає. На першому етапі треба доїхати на туристичному автобусі до Кіровограда, а потім пересісти на автобус №25, який довезе до Миколаєва. Загальний час в дорозі складе не менше 25-26 годин.
4
Залишається і ще один шлях - поїздка на автомобілі. І тут є два варіанти. Можна вирулити на трасу М2 «Крим», проїхати Подольск, Чехов і Серпухов і доїхати до Орла. Після цього з великих населених пунктів на території Росії будуть Курськ і Бєлгород. Коли машина перетне російсько-український кордон, треба проїхати по трасі Е105 в напрямку Харкова, а потім через Красноград до Харкова. Від Харкова треба взяти лівіше і по трасі Е40 доїхати до Кривого Рогу, а від цього населеного пункту до Миколаєва залишиться не більше 200 кілометрів. Час в дорозі займе близько 23 з половиною годин. Що стосується другого варіанту шляху, то треба їхати по трасі М3 «Україна» через Одинцово, Наро-Фомінськ, Калугу і Брянськ. Після російсько-українського кордону слід тримати курс на Кіровоград по трасі Е101. А потім виїхати на трасу Е58 і доїхати до Миколаєва. На весь шлях доведеться витратити від 22 до 26 годин, залежно від ситуації на дорогах.