Як стригти волосся за місячним календарем.

Волосся дані людству не тільки для краси, вони несуть в собі багато інформації і якоїсь сили, є своєрідними природними антенами. Тому перед тим як відвідати перукаря і довірити йому стрижку, слід отримати трохи цінної інформації.
Інструкція
1
Якщо ви мрієте, щоб локони поміняли свої властивості і швидко відростало, хочете зупинити випадіння волосся і зміцнити коріння, зверніться до перукаря при повному місяці. Волосся будуть відростати занадто довго після стрижки на убутній місяці. Якщо ви раптом захворіли, рекомендується звернутися в салон краси і підстригти кінчики. Саме так і робили стародавні єгиптяни, які вважали, що разом з отстріженнимі кінчиками йдуть хвороби і негативна енергія, організм швидко приходить в норму, очищається.
2
Не слід стригти волосся з «сатанинські дні» - це дев'ятий (залучає хвороби), п'ятнадцятий (можливі головні болі, підвищення артеріального тиску, порушення психіки, виникнення почуття тривоги і страху), двадцять четвертий (притягатимете хвороби) і двадцять дев'ятий день (загроза зустрічі з нещастям) за місячним календарем.
3
понеділок є сприятливим днем для стрижки. Саме в цей день ви зможете позбутися разом з отстріженнимі волоссям від негативних емоцій, негативної енергії і різних невирішених проблем. Також рекомендується в понеділок фарбувати шевелюру. Якщо ви мрієте внести у своє життя якусь активність і вирішити важливу справу, відвідайте перукарню у вівторок.
4
Відвідайте майстра в середу, якщо жадаєте незабутніх і нових емоцій. Стрижка в цей день допоможе вам зустрітися зі старими знайомими, знайти нових друзів або дізнатися щось нове. Хочете привнести в своє життя добробут і удачу, змінити взаємини з оточуючими вас людьми в кращу сторону? Вирушайте до майстра в четвер.
5
п'ятницю - день жіночої краси. Якщо вам цього дня подобається своє відображення в дзеркалі, чи не стрижіться. Але при бажанні покращати і змінити образ, відвідайте салон краси в цей день. Волосся стануть здоровими при стрижці в п'ятницю, крім цього, ви зможете позбутися від гріхів вашого роду і деяких кармічних боргів. Утримайтеся від відвідування перукарні в неділю. Люди, які стрижуть волосся в цей день, можуть зрізати власну удачу. Цей день гарний для стрижки лише тільки хронічним невдахам, можливо, після цього доля буде більш прихильною.
Зверніть увагу
Ніколи не стрижіть волосся собі самостійно. Перукар повинен бути одного з вами статі, щоб під час стрижки не змішувався біополе.
Корисна порада
Не йдіть до перукарні в дні місячного і сонячного затемнення, можна розум і пам'ять обстригти.