Що таке алергія і Як її лікувати.

Алергія - це підвищена чутливість організму до різних речовин, які називаються алергенами. Прояв алергії можливо у вигляді кропивниці, респіраторної алергії, алергічної ентеропатії і анафілактичного шоку. Препарати і способи для лікування алергії необхідно вибирати, грунтуючись на індивідуальних особливостях організму і ступеня тяжкості захворювання.
Вам знадобиться
  • - антигістамінні препарати;
  • - антілейкотріеновие препарати;
  • - імунотерапія;
  • - календула;
  • - череда.
Інструкція
1
Основою лікування алергії є попередження або припинення контакту з алергеном. Якщо ви не маєте поняття, що за речовина викликає у вашого організму алергічну реакцію, здайте відповідні аналізи і проби.
2
Для лікування алергії застосовують антигістамінні препарати, які блокують рецептори гістаміну. Адже Н-блокатори - це головний елемент, застосовуваний для терапії алергічних захворювань. Оральні Н-блокатори добре допомагають при лікуванні сезонної лихоманки, ринітів, кон'юнктивіту і дерматозів, але менш ефективні при бронхоконстрикции і вазодилатації. Антигістамінні розчини можуть застосовуватися у вигляді крапель, интраназально для лікування ринітів.
3
Антілейкотріеновие (протизапальні і бронхорасширяющие) препарати використовуються для проведення терапії бронхіальної астми і сезонних спалахів алергічних ринітів.
4
Імунотерапія - має широке поширення серед способів лікування алергічних захворювань. Застосовується дана терапія тільки в тому випадку, якщо контакт з алергеном неможливо запобігти або лікарські препарати неефективні. Пацієнти, що проходять імунотерапію, повинні перебувати на постійному контролі у фахівця, адже при кожному збільшенні дози можливий прояв анафілаксії. Побічні ефекти зазвичай з'являються при передозуванні або через неправильне введення препарату внутрішньовенно і внутрішньом'язово.
5
Крім медикаментозних препаратів, для лікування алергії, можна скористатися народними рецептами. Дуже ефективний у такому випадку відвар календули, який готується наступним чином: 10 г квіток календули залийте 1 склянкою окропу, дайте настоятися протягом 30 хвилин. Можете приймати по одній столовій ложці 5 разів на день. Універсальним засобом для лікування алергії є настій череди. Заваріть низку точно таким же чином, як чай, і випийте через 20 хвилин. Такий напій буде дуже корисним для здоров'я, добре очистить ваш організм і допоможе позбутися від алергії. Але використовувати ці трави можна лише за відсутності на них алергії і після консультації з лікарем.