Як в "Вконтакте" зробити графіті.

Соціальні мережі дозволяють реалізовувати себе не тільки в спілкуванні з віртуальними друзями, а й дають можливість створювати щось нове. Можливість самостійно намалювати картинку у вигляді графіті для когось дає соціальна мережа «Вконтакте».
Інструкція
1
Спочатку відкрийте в будь-якому зручному для вас браузері сторінку соціальної мережі «Вконтакте». Якщо ви не авторизовані, натисніть кнопку «Авторизуватись» і в форму, що з'явилася введіть дані своєї електронної пошти і пароль вашого облікового запису в соціальній мережі «Вконтакте». Відкриється сторінка вашого профілю.
2
Якщо ви хочете створити графіті на своїй сторінці, перейдіть на неї, обравши в лівій колонці рядок «Моя сторінка» і якшо на ній мишею. Якщо ви хочете намалювати щось на сторінці когось із друзів, виберіть вкладку «Мої друзі», клацніть по ній мишкою один раз. У списку виберіть необхідну людину (якщо список дуже великий, скористайтеся пошуком, ввівши перші літери імені чи прізвища людини), клікніть на його фотографії. Ви опинитеся на його сторінці.
3
Знайдіть на сторінці поле для введення тексту: на вашій сторінці воно називається «Що у Вас нового?», На сторінці одного - «Створіть повідомлення». Наведіть курсор в поле для тексту, клацніть мишкою один раз. Внизу з'являться дві додаткові кнопки, наведіть курсор на кнопку «Прикріпити». У випадаючому меню виберіть рядок «Графіті», клікніть мишкою одноразово.
4
У вікні ви можете малювати, утримуючи ліву кнопку миші. Клацнувши на квадрат поруч зі словом «Колір», ви можете відкрити палітру і змінити колір кисті. Також, пересуваючи бігунки «Товщина» і «Інтенсивність» ви можете міняти товщину кисті і прозорість нанесення ліній відповідно. Якщо вам потрібно скасувати попереднє дію, натисніть кнопку у верхньому лівому куті «Скасувати». Натискаючи кнопку неодноразово, ви можете скасувати будь-яку кількість дій.
5
Отже, ваш малюнок готовий. Ви можете зберегти його як документ, причому вибираючи, чи буде він видно іншим чи ні. Також ви можете помістити малюнок на стіну, для цього натисніть «Відправити». Графіті з'являться у вигляді додатку до повідомлення, так що ви можете доповнити його яким-небудь текстом, після чого натисніть кнопку «Відправити» ще раз. Графіті потрапили на стіну.