Як оплачувати на ebay.

Сайт eBay - інтернет-аукціон, продавцями на якому є люди з усього світу. Спочатку eBay був популярний на території США, проте з часом територія його використання значно збільшилася. На сьогоднішній день покупки можна здійснювати з будь-якої точки світу.
Інструкція
1
Для здійснення покупок на eBay необхідно пройти процедуру реєстрації. Перейдіть на сайт аукціону і скористайтеся посиланням register в лівій частині вікна сторінки.
2
Дочекайтеся закінчення завантаження елементів сторінки і заповніть необхідні поля для успішної реєстрації. Вкажіть ваше ім'я, прізвище та адресу електронної пошти. Задайте будь ID користувача, який буде використовуватися при вході на аукціон і скоєнні ставок, покупок і замовлень. Натисніть на кнопку «Відправити».
3
Перейдіть в свій особистий кабінет, ввівши ім'я користувача і заданий пароль у формі в правому кутку сторінки eBay. В особистому кабінеті ви можете переглянути історію ваших операцій в сервісі, список покупок і задати свій особистий адресу доставки в розділі «Обліковий запис» - «Особиста інформація» і «Адреси».
4
Для пошуку необхідного товару скористайтеся формою, розташованої в центральній частині сторінки, або виберіть необхідну категорію. Сортувати товари в категорії можна по вартості товару і доставки, розділу і ступеня збігу пошуковому запиту. Обрану позицію каталогу можна відразу ж придбати. Також існує можливість взяти участь в аукціоні.
5
Для проведення платежів через eBay необхідно зареєструвати гаманець PayPal. Дана грошова система дозволяє зараховувати гроші за допомогою банківської карти і виробляти виведення коштів з гаманця на банківський аккаунт. Перейдіть на офіційний сайт грошової системи і клацніть по кнопці «Зареєструватися» у правій верхній частині сторінки.
6
Відкрийте особистий рахунок, натиснувши по відповідній клавіші на самому початку процедури реєстрації. Введіть свої особисті дані і вкажіть номер вашої банківської карти, за допомогою якої ви б хотіли виробляти процедуру зарахування коштів. Дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані, щоб підтвердити створення гаманця і здійснити зарахування грошових коштів на рахунок в PayPal.
7
Після вибору потрібних товарів в eBay ви будете перенаправлені на сторінку підтвердження транзакції. Вкажіть ваш ідентифікатор PayPal, який повинен співпадати з адресою вашої електронної пошти, використаним при реєстрації гаманця. Підтвердіть вказані параметри і для закінчення оформлення покупки дотримуйтесь вказівок на екрані.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете виграти аукціон, необхідно робити ставку на товар і чекати закінчення торгів. Якщо вашу ставку ніхто з інших користувачів не зміг покрити, ви виграєте. Якщо ж хтось запропонував більшу вартість за товар, у вас є можливість повторно підвищити ціну.
Корисна порада
Якщо під час аукціону хтось покрив вашу запропоновану вартість, сервіс автоматично повідомить вас про це і запропонує задати ціну вище.