Як в Однокласниках поставити замок. Як в однокласниках додати коментар.

«Однокласники» - одна з найпопулярніших російських соціальних мереж. За даними адміністрації сайту, в день його відвідують близько десяти мільйонів користувачів. І не всім подобається, що профіль з особистими фотографіями і коментарями переглядають чужі люди. Щоб уникнути цього, можна зробити сторінку закритою, тобто поставити замок.
Інструкція
1
Усі профілі в соціальній мережі «Однокласники» за замовчуванням відкриті. Зробити їх недоступними (повісити на профіль замок) можна тільки за гроші. Щоб замовити послугу, потрібно зайти на сайт і ввести в потрібних віконцях свій логін і пароль. Логін - адреса електронної пошти, він вказувався при реєстрації на сайті.
2
Після того як ви потрапили в свій профіль у соціальній мережі «Однокласники», відкрийте меню під головною фотографією зліва, у верхньому кутку. Там буде кнопка «Закрити профіль». Саме вона вішає на сторінку замок. Це платна послуга, і для її активації потрібно поповнити особистий рахунок в мережі «Однокласники».
3
Найвигідніше поповнювати рахунок банківською картою. Для цього треба ввести її номер в потрібному віконці, а також вказати три цифри, які знаходяться на зворотному боці карти поряд з підписом. Протягом декількох хвилин з рахунку спишеться потрібна сума, і послуга буде активована.
4
Також оплатити послугу «Закритий профіль» в соціальній мережі «Однокласники» можна через платіжні термінали. Для цього потрібно знайти іконку з логотипом соцмережі на дисплеї апарата. Натиснути кнопку «Поповнити рахунок». Вказати в віконці номер мобільного телефону (на нього прийде спеціальний код). Внести гроші. Коли прийде СМС з шифром, його потрібно ввести на сайті, зайшовши за посиланням «Закрити профіль» на особистій сторінці. Коли грошові кошти спишуть з рахунку, послуга вважається оплаченою, профіль буде закритий.
5
Оплатити послугу «Закритий профіль» можна і за допомогою мобільного телефону. Цей варіант досить витратний - знімається дуже велика комісія. Щоб поповнити рахунок у соціальній мережі «Однокласники», потрібно відправити СМС на короткий номер, вказаний на сайті. Після цього з рахунку телефону спишеться певна сума, частина якої з'явиться на сторінці користувача. Цими грішми можна оплатити послугу «Закритий профіль».
Зверніть увагу
Якщо закрити профіль, то надсилати повідомлення та коментувати фотографії зможуть тільки ті люди, які у вас в друзях.
Корисна порада
Послуга «Закритий профіль» не вимагає продовження, як деякі інші. Оплата стягується один раз. Але якщо ви вирішили відкрити профіль - послуга анулюється, і щоб закрити його знову, доведеться заплатити.