Як назвати кошеня-дівчинку. Як назвати триколірну кошеня дівчинку список.

Тварини не розуміють людської мови, але відгукуються на своє ім'я, в тому числі і кішки. Тому, як тільки маленька дівчинка-кошеня з'являється в будинку, виникає питання про вибір прізвиська. Вибір імені для неї базується на декількох принципах.
Інструкція
1
Оцініть її зовнішні дані: масть, колір очей, форму мордочки. Дуже красивим буде ім'я Златоглазка, але якщо ви хочете надати йому загадковість, переведіть на будь іноземну мову. На французькому фраза «золоті очі» звучатиме: «йо д'ор» (звучить як одне слово, наголос на останній склад).
2
Придивіться до поведінки кішки: як вона ходить, якісь специфічні повадки. У кішок теж є характер, його риси проявляються з самого раннього віку. Якщо вам не подобається звучання цієї риси російською, переведіть на іншу мову.
3
Ім'я може означати ваші сподівання і надії. Якою ви хочете бачити свою вихованку через рік, два? Сформулюйте свою думку в одне слово. Якщо російське слово не підходить, знову скористайтеся словником іноземної мови.
Зверніть увагу
Кожен, хто придбав собі кошеня, стикається з проблемою - як назвати кошеня? Яка кличка йому підійде, адже існує думка, що кличка, як і ім'я людини, робить певний внесок у майбутній характер тварини або людини. Досить часто клички кішок дівчаток характеризують їх натур. Так, наприклад, кішечку, у якої улюблена справа поспати, сміливо можна назвати Сонею.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте як назвати кошеня дівчинку, і в голову не приходить ніяких тлумачних назв, не поспішайте, нічого страшного, якщо кішечка якийсь час поживе без імені. З часом кішка сама підкаже вам красиві імена для кішок своєю поведінкою, характером, ставленням до вас. Поспостерігайте за своєю улюбленицею, як вона їсть, як грає, як спить, і можливо ім'я для кошеняти прийде до вас саме собою.