Варіанти макіяжу для блакитних очей.

Блакитноокі дівчата можуть собі дозволити різні варіанти макіяжу. Блакитні очі можна відтінити рожевим, золотим, сірим, коричневим. Особливо красиво виглядають на блакитних очах лавандові тіні.
Вам знадобиться
  • - чорний олівець
  • - різні відтінки тіней
  • - білий олівець
  • - туш
Інструкція
1
Варіант 1. Почнемо розглядати макіяж блакитних очей з лавандового відтінку. На рухоме верхню повіку і нижні наносимо білі перламутрові тіні. Беремо тіні лавандового відтінку і малюємо на нижньому столітті стрілочку. На верхньому рухомому столітті спочатку малюємо куточок. Потім починаємо цей куточок розширювати, заходимо на верхнє нерухоме повіку .Неподвіжное верхню повіку повинно бути забарвлене лавандовим кольором майже до брови. Потім беремо білу тінь і наносимо її під брову. Білими тіням розбавляємо лавандовий відтінок. Перехід повинен бути наступним: у перенісся - світліше, у зовнішнього кута ока - насичений відтінок лаванди. Завершуємо макіяж чорною тушшю.
2
Варіант 2. У цьому макіяжі ми будемо використовувати золоті тіні з кольоровим олівцем. Ретельно замаскуйте синці під очима, інакше золотий відтінок тіней може зіграти не на вашу користь. На все рухливе і нерухоме повіку, майже до брів наносимо золотий відтінок тіней. Потім кольоровим олівцем, в нашому варіанті фіолетовим, прорисовуємо стрілку на верхньому і нижньому столітті. Потім коричневим відтінком тіней малюємо куточок на верхньому столітті. Під брову наносимо білий відтінок тіней. Внутрішньої куточок ока виділяємо білим олівцем. Завершуємо макіяж лілової тушшю.
3
Варіант 3. Для вечірнього макіяжу скористайтеся темними відтінками, наприклад, коричневим. Насичений відтінок коричневого вигідно підкреслить блакитний колір ваших очей. Підведіть верхню повіку чорним олівцем. На верхню і нижню повіку нанесіть темну тінь, виведіть на зовнішньому боці очі куточок. Білими тінями зробіть розтушовуванням коричневого кольору. Куточок очі виділіть білим олівцем. Завершуємо макіяж тушшю.
Зверніть увагу
Чи не підбирайте блакитний відтінок тіней в колір очей, інакше очі втратять свою привабливість. Тіні повинні виділяти очі.