Як назвати кошеня-хлопчика. підрахувати стать дитини.

Кішка чи кіт - такий же член родини, як і всі інші. У будь-якому питанні у нього буде власна думка. Тому вибір імені для кошеняти - дуже важливий момент, в якому краще не покладатися тільки на свій розум, а порадитися з рештою членів сім'ї.
Інструкція
1
Запросіть всю сім'ю, роздайте кожному по кілька невеликих листків паперу і ручки. Обговоріть, що може послужити основою для імені: особливості поведінки нового мешканця, колір хутра або очей, риса, яку ви б хотіли побачити в коті або щось ще.
2
Після обговорення кожен мовчки, нікого більше не питаючи, пише на всіх даних йому листках по одному імені. Потім все листки складаються вчетверо, щоб написане не було видно, і поміщаються в мішок, сумку або шапку.
3
Ретельно перемішайте всі листки. Закрийте очі і навмання витягніть перший-ліпший листок. Відкрийте очі, розгорніть листок і прочитайте ім'я. Так і зватимуть кошеня.
Зверніть увагу
В рідкісних випадках вибрати ім'я з першої спроби не вдається. З тих чи інших причин більшість домочадців можуть його відкинути. В таких випадках обраний лист відкладається, а жеребкування поновлюється. Але краще вибрати ім'я з першої спроби.