Як виглядати красиво на фото.

Фотографії - це пам'ять про минулий важливу подію - ювілеї, вечорі, проведеному з друзями, спільну поїздку на природу. От тільки складно зануритися в приємні спогади, якщо вам абсолютно не подобається, як ви вийшли на знімку. Щоб надалі не потрапляти в такі ситуації, використовуйте прийоми, які дозволять вам виглядати на фото красиво.
Інструкція
1
Стоячи перед дзеркалом, знайдіть декілька ракурсів, з яких ви собі подобаєтеся. Крутитеся і присідайте, згинайте брови і морщите носик, і в підсумку ви виявите пару положень, в яких ви виглядаєте найефектніше. Якщо дзеркало велике, можете поекспериментувати і з позами. Сядьте на підлогу, обнявши ноги, або встаньте в спокусливу позу, виставивши одне плече вперед, перехрестите ноги і злегка нахиліться. Так ви зрозумієте, що потрібно робити, щоб виходити на знімках вдало.
2
Якщо у вас гарні руки, демонструйте їх перед камерою - це додасть знімку експресії. Обіпріть підборіддя на пальці, візьміть в руку який-небудь предмет - мундштук, клатч, мобільний телефон. Якщо форма рук або товщина пальців вас чимось не влаштовує, на фотографії ви можете стиснути кулак або зібрати пальці в пучку.
3
Під час зйомок НЕ сутультесь. Якщо ви помітили, що на вас націлений об'єктив, негайно випряміть спину і втягніть живіт, але при цьому стежите за тим, щоб особа не стало напруженим. Також ви можете спробувати підвести плечі трохи вперед і вгору. На фото ваша фігура буде здаватися більш крихкою і витонченою.
4
Те, як ви отримаєте на фотографії, залежить від світла, при якому відбувається зйомка. Гарні кадри виходять при ранковому і вечірньому освітленні, коли сонце м'яке і згладжує гострі кути, роблячи вашу зовнішність жіночною та елегантною. Якщо ж ви фотографуєте в квартирі при штучному освітленні, постарайтеся, щоб джерело світла знаходився зверху і зліва над вами.
5
Чудово виглядають на фото люди, що випромінюють щирі емоції. Уявіть, що фотограф - це ваша кохана людина, появі якого ви дуже раді. Легка посмішка, широко розкриті очі - ви будете виглядати на знімку безпосередньо і чарівно.
Корисна порада
Якщо ви заздалегідь знаєте, що будете фотографуватися, уникайте зелених відтінків в одязі. Вони здатні зробити колір вашого обличчя нездоровим.