Як зробити орігамі своїми руками.

Японське мистецтво складання з паперу - орігамі - це вдалий варіант не тільки для виготовлення самостійних фігур і паперових скульптур, а й для складання оригінальних конвертів, листівок та оформлення листів. Незвичайний конверт або листівка, складені в техніці орігамі , можуть привернути увагу навіть до самого звичайному і непомітного привітанню.
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу потрібного кольору і розміру. Зігніть його по діагоналі, а потім верхній передній кут отриманого трикутника зігніть вниз до центру. Правий кут трикутника загніть вліво на третину довжини підстави трикутника. Потім так само загніть лівий кут вправо.
2
Куточок, який опинився зверху, загніть назад і розкрийте, а потім розплющите кишеню, щоб у місці з'єднання нижніх сторін конверта утворився маленький квадрат. Верхній кут конверта загніть вниз і закріпіть його в квадраті.
3
Напишіть на конверті привітання, приклейте аплікацію або красиву наклейку з сердечком або квіткою. Всередину конверта помістіть вітальну листівку, валентинку або лист.
4
Підключайте фантазію і оформляйте конверт і вітальну листівку у відповідності зі своїми творчими ідеями. Такий подарунок запам'ятається вашому другу або близькому родичу надовго, на відміну від звичайної покупної листівки.
5
Для того, щоб зробити подарунок ще індивідуальність та унікальність, листівку ви також можете зробити самостійно з такого ж паперу, з якої виготовлений конверт- орігамі .
6
Навчитися складати такий конверт може кожен, і на процес його виготовлення у вас піде не більше двох-трьох хвилин. При бажанні ви зможете скласти набагато більше конвертів, щоб привітати відразу декількох друзів і близьких зі святами.