Гратчасті настили.

Товари різні - це будівельний матеріал, який складається з з'єднаних між собою сталевих смуг. Гратчасті настили застосовують у будівництві, при благоустрої територій, у промисловості.

Види ґратчастих настилів

Ґратчасті настили за способом виробництва поділяються на два види: зварні та пресовані. Пресовані гратчасті настили виготовляють з маловуглецевої або нержавіючої сталі шляхом бессварочного з'єднання. Сполучні смуги запресовують в несучі способом холодної пресування за допомогою спеціального обладнання при тиску близько 500 тонн.
Зварні решітки стійкі до низьких температур, впливу агресивних речовин. Тому їх використовують на об'єктах з агресивною робочої і з різною атмосферної середовищем.
Така технологія виготовлення дозволяє отримати конструкцію високої міцності з монолітними стиками. Гратчасті пресовані настили користуються популярністю в промисловому виробництві і будівництві. У цих областях потрібна висока надійність і безпеку несучих частин. Зварні гратчасті настили виготовляють за допомогою контактного зварювання несучих смуг. Такі решітки представляють собою несучі смуги, які з'єднані єднальними скрученими прутками. Основні навантаження в цьому випадку несуть металеві смуги. Зварні решітки застосовують при будівництві майданчиків технічного обслуговування, естакад, прохідних майданчиків у трубопроводів і розподільних баків. Використовують зварні решітки для споруди платформ обслуговування в енергетичному та промисловому будівництві, закриття каналів, цокольних фрамуг і люків.

Переваги зварного гратчастого настилу

Зварні решітки мають високу стійкість до деформації навіть при значних вагових навантаженнях. Так як вони мають високу міцність, термін їх експлуатації може досягати двадцяти років. Це дозволяє скоротити витрати на ремонт.
пресований настил - привабливий матеріал для дизайнерів, прямі рівні лінії таких решіток дозволяють використовувати їх для створення сходів, огорож.
Зварні гратчасті настили, вироблені за допомогою сучасних технологій, володіють невеликою вагою, вони зручні при монтажі та демонтажі.

Переваги пресованого гратчастого настилу

Пресовані решітки володіють невеликою вагою, що дозволяє заощадити на спеціалізованій техніці для обслуговування та монтажу. Такі решітки стійкі до великих ваговим навантаженням, що дозволяє експлуатувати їх близько двадцяти років. Вони вимагають невеликих витрат на ремонт, окремі елементи конструкцій з пресованих решіток легко замінити на нові.