"Лимфомиозот": інструкція із застосування.

«Лімфоміозот» - це гомеопатичний препарат, який має вплив на лімфоїдну тканину. Його застосовують при гіпертрофії мигдаликів, збільшенні лімфатичних вузлів, при порушеннях відтоку лімфи, аденоїдах, закладеності носа та інших захворюваннях.

Показання до прийому «Лімфоміозот»

«Лімфоміозот» має виражені лімфодренажний, протизапальними, протинабряковими, детоксикаційними та імуномодулюючими властивостями. Активні компоненти препарату підвищують рівень обміну речовин, активізують відтік лімфи з тканин, посилюють захисні функції лімфовузлів і прискорюють виведення токсинів з міжклітинної простору. «Лімфоміозот» активує лімфатичну систему кишечника і сприяє зміцненню місцевого імунітету його слизової оболонки і інших органів.
«Лімфоміозот» підвищує сприйнятливість організму до дії інших ліків. Це дозволяє зменшити їх дози і, відповідно, токсичний вплив на клітини організму.
«Лімфоміозот» призначають при ниркових, лімфатичних , серцевих набряках, при набряках, супроводжуючих цукровий діабет, при хронічному гіпертрофічному тонзиліті, при гіпертрофічному фарингіті. Його застосовують при гіпертрофії (розростанні тканини) лімфатичних органів, що супроводжує хронічні захворювання, при алергічних захворюваннях, що викликають шкірні патології, при інтоксикаціях, спровокованих хронічними захворюваннями, при імунодефіцитних станах, при доброякісних і злоякісних новоутвореннях.

Інструкція по застосуванню «Лімфоміозот»

«Лімфоміозот» виробляється у формі крапель, таблеток, а також у вигляді розчину для ін'єкцій. Препарат у формі крапель і таблеток приймають за 15-20 хвилин до їди або через годину після їди. Краплі розводять в 1-2 чайних ложках води або поміщають під язик в нерозбавленому вигляді. Доза для дорослих та дітей віком від шести років на один прийом складає десять крапель. Для дітей від трьох до шести років препарат призначають за один прийом у кількості п'ять крапель, дітям від одного до трьох років дають по три краплі, а новонародженим і дітям молодше року - по одній-дві краплі. «Лімфоміозот» беруть два-три рази на день, тривалість лікування - від двох до п'яти тижнів. Таблетки потрібно класти під язик до розчинення тричі на день по три штуки. Дітям разову дозу розчиняють в одній чайній ложці води.

Протипоказання, побічні ефекти «Лімфоміозот»

«Лімфоміозот» протипоказаний при встановленій підвищеній чутливості до компонентів препарату, його не призначають жінкам у період вагітності та годування груддю. «Лімфоміозот» у вигляді крапель слід приймати під контролем лікаря хворим, що страждають алкоголізмом, захворюваннями головного мозку або печінки, а також після черепно-мозкової травми, оскільки в складі розчину присутній етиловий спирт.
Препарат з обережністю застосовують при захворюваннях щитовидної залози, оскільки в його склад входить йод.
«Лімфоміозот» зазвичай переноситься добре, проте в деяких випадках були зафіксовані алергічні реакції.