Як дістатися з аеропорту Франкфурта.

Міжнародний аеропорт Франкфурт-на-Майні знаходиться в декількох кілометрах від міста. З аеропорту до міста можна доїхати різними видами транспорту: на електропоїзді, на автобусі, на таксі або на орендованому автомобілі.
Інструкція
1
З аеропорту до центру Франкфурта-на-Майні можна доїхати на електропоїзді. Для цього вам необхідно дістатися до приміського залізничного вокзалу Regionalbahnhof, який розташовується в Терміналі 1, на поверсі 0, в залі В. Звідси відходять електрички ліній S8 і S9 у напрямку Offenbach або Hanau, на яких ви можете доїхати до центру міста. Час в дорозі у вас займе 10 хвилин. Потяги рухаються з інтервалом в 15 хвилин. Квитки на поїзд можна придбати як в касі в залі В, на поверсі 0, так і в автоматах.Еслі ж ви хочете доїхати не до Франкфурта-на-Майні, а до іншого міста Німеччини, то вам необхідно дістатися до залізничного вокзалу Fernbahnhof, який розташовується в Терміналі AlRail (сектор Т) поруч з терміналом 1. Звідси ви можете доїхати до будь-якого великого міста Німеччини. Потяги приходять і відправляються з платформ №4, 5, 6, 7.
2
Ви також можете поїхати на автобусі. Автобуси в центр Франкфурта-на-Майні відправляються від Терміналу 1 з першого поверху. Щоб доїхати до міста, вам потрібно сісти в автобус, який прямує за маршрутом до Sudbahnhof. Час у дорозі - приблизно 1 годину 30 хвилин.
3
З аеропорту до Франкфурта-на-Майні ви можете взяти таксі, стоянки яких розташовуються прямо перед терміналом 1 і терміналом 2. Поїздка до центру міста у вас займе приблизно 20 хвилин.
4
До міста ви можете доїхати на орендованому автомобілі. Компанії, які надають напрокат автомобілі, розташовуються в Терміналі 1, на поверсі 0, в секторі А, а також в Терміналі 2, на поверсі 1, в залі прильоту D. Для того щоб взяти напрокат машину, вам потрібно мати при собі закордонний паспорт та міжнародні водійські права. Після того як ви орендували автомобіль, вам слід рухатися по головній дорозі за вказівниками Stadtmitte. Так ви доїдете до центру міста.
В останні роки все більше туристів з Росії воліють їздити не в Туреччину і Єгипет, а в стару добру Європу. Екскурсійними турами в Лондон, Париж, Амстердам, Відень, Брюгге вже нікого не здивуєш. Але, за даними туристичних операторів, однією з найпопулярніших європейських країн у жителів Росії залишається Німеччина. Одні їдуть в Мюнхен, інші в Дюссельдорф, треті в Берлін. А ще дуже популярний у росіян Франкфурт. Цей німецький місто було засноване дуже давно - перші поселення з'явилися ще в епоху стародавніх римлян. Так що тут є, на що подивитися.
Інструкція
1
В даний час Франкфурт - найбільше місто німецької землі Гессен. Населення складає більше 2 мільйонів 300 тисяч осіб, а саме місто є не тільки фінансовим центром Німеччини, але ще одним з її транспортних центрів, а також великим фінансовим центром всієї Західної Европи.Ізвестно, що багато російські туристи воліють самі отримати в німецькому посольстві шенгенську візу для того, щоб помилуватися красотами Франкфурта. І є кілька способів дістатися до цього красивого німецького міста.
2
Якщо їхати до Франкфурта на автомобілі, то це займе близько двох днів від Москви з ночівлею по дорозі в одному з мотелів. Треба їхати через Україну, Польщу, а потім по території Німеччини. Є варіант проїзду через Білорусію і Польщу, а потім по території Німеччини. І другий варіант більш зручний. Тому що дороги в Білорусії краще, ніж на Україні.
3
Можна доїхати до Франкфурта на поїзді далекого прямування. Є кілька варіантів, як це зробити. Можна сісти на потяг «Москва - Базель», який відходить від Білоруського вокзалу. Час у дорозі становитиме близько 55 годин. Є і другий варіант - сісти на потяг «Москва - Париж», який також відходить від Білоруського вокзалу столиці. Цей поїзд іде трохи швидше, і до Франкфурта можна доїхати всього лише за півтора дня.
4
І, нарешті, є самий простий і короткий шлях. Це переліт на літаку, який зазвичай займає не більше трьох з половиною годин. А деякі авіакомпанії добираються з Москви до Франкфурта взагалі за три години. У Франкфурт літає безліч літаків перевізників. Це і «Люфтганза», і «Ейр Берлін», і «Аерофлот», і «Трансаеро», і ще кілька авіакомпаній дрібніші. Добратися від аеропорту до міста досить просто - можна доїхати на автобусі або навіть на таксі, так як ціни невеликі.