Як змінити формат фільму. Як поміняти формат фільмів скачали з Шареман.

Щоб переглянути фільм на DVD-плеєрі, необхідно, щоб обладнання підтримувало формат фільму. Різні плеєри орієнтовані на різний набір формат ів. Якщо у вас є фільм, але формат не відповідає потрібному, необхідно просто сконвертировать його, скачавши корисну програму.
Вам знадобиться
  • Програма Free Software Downloads and Software Reviews.
Інструкція
1
Вибір зроблено на користь програми, яку можна легко знайти в інтернеті в безкоштовному доступі. До того ж вона не вимагає подальшої покупки ліцензії та реєстрації. Скачайте Free Software Downloads and Software Reviews. Збережіть інсталяційний файл на своєму комп'ютері та запустіть його подвійним кліком.
2
Пройдіть шлях простий установки, де необхідно підтримати ліцензійну угоду, вибрати адресу установки. Після завершення процесу установки програма запуститься автоматично.
3
Натисніть кнопку «Додати відео». Виконайте пошук на своєму комп'ютері відповідного файлу і підтвердіть вибір кнопкою "Ок".
4
Праворуч вгорі в програмі є меню, що випадає, в якому ви можете задати необхідний формат файлу. Нижче наведено список параметрів відео, які можна змінити. Для початку конвертації натисніть кнопку «Кодувати» у верхньому меню програми. При цьому потрібний файл повинен бути виділений в списку. Процес запущений і буде триває близько 30 хвилин. Налаштування швидкості процесу можна міняти. Як тільки хід кодування завершиться, збережіть отриманий файл на своєму комп'ютері.