Як зробити меблі для ляльки. Як зробити барбі своїми руками відео.

Кожна жінка пам'ятає, як в дитинстві вона мріяла про красиве меблів для своїх ляльок, і робила цю меблі з підручних засобів. Сучасні діти не є винятком - будь-яка дівчинка зрадіє, отримавши в подарунок оригінальну і красиву меблі для своїх ляльок. Не обов'язково купувати таку меблі в магазині - ви можете спробувати виготовити її з підручних засобів самостійно, і в цій статті ми розповімо, з чого можна зробити основні предмети лялькової меблів.
Інструкція
1
Для того щоб зробити ляльковий шафа, візьміть взуттєву коробку, красиву папір або самоклеящуюся плівку, тонку дерев'яну паличку і металеву фурнітуру, яка гратиме роль дверних ручок.
2
Кришку коробки обріжте по контуру так, щоб зрізати згини, а потім розріжте її навпіл уздовж, щоб отримати заготовки дверей. На одну з дверей приклейте дзеркало, яке можна вирізати з листа фольги.
3
Розгладьте фольгу при наклеюванні. Попередньо оклейте дверки самоклеящейся плівкою або кольоровим папером, якій ви потім оклеите залишилися поверхні шафи. Із зовнішнього боку коробки по краях приклейте дверки суперклеєм в місцях згинів, так, щоб вони відкривалися назовні.
4
В місцях, де повинні бути ручки, виконайте отвори і вставте в них металеву фурнітуру, або приклейте її. Оклейте самоклеящейся плівкою залишилися поверхні коробки-шафи. Після цього зсередини коробки намітьте точки, через які проходитиме дерев'яна паличка для вішалок, і виконайте в цих точках отвори.
5
Встановіть паличку і промажте її кінці клеєм. При бажанні склейте з картону висувний ящик для дрібної одягу та аксесуарів. Окремо з щільного картону виріжте вішалки для одягу, які будуть кріпитися за поперечну паличку.
6
З коробок від цукерок, обклеєних папером і розфарбованих, ви зможете склеїти ляльковий будиночок або його окремі кімнати, а також окремі предмети меблів для ляльок: тумбочки, крісла, дивани, книжкові полиці.
7
Також крісла та дивани можна робити з пластикових пляшок, нижня частина яких зрізається навскоси гострими ножицями. Пляшку можна обтягнути тканиною, а всередину покласти заздалегідь зшиту подушку. Використовуючи пластикові пляшки, коробки різного розміру, шматочки тканин, тасьми і аплікацій, ви зможете створити для своєї дитини оригінальний ляльковий будиночок.