Як може використовуватися гель для душу ?

Гель для душа - один з найпопулярніших подарунків на Новий Рік і 8 Березня. Дешево і, ніби як, корисна річ. Але якщо «мило не ваза - зайвим не буде», то гелі для душу деколи простоюють по кілька років в засіках ванної кімнати, а потім просто викидаються або, в кращому випадку, передаровують повторно. І дуже навіть дарма! Тому що гель для душу може виявитися вельми корисний не тільки за прямим призначенням.
Інструкція
1
Гель для душу можна використовувати замість звичайного рідкого мила. При бажанні можна додати в нього гелевий антисептик для рук.
2
Гель для душу можна використовувати і замість шампуню для волосся. Особливо це зручно при відвідуванні басейну, або в поїздці, щоб не набирати зайвих тюбиків. Увага! Не слід мити голову гелем для душу, що містить масляні компоненти, вони можуть залишити на волоссі жирну плівку.
3
З гелю для душу виходить чудова піна для ванни. Просто підставте ковпачок, наповнений гелем під струмінь крана, і ванна наповниться ароматною піною.
4
Гель для душа може стати основою для саморобного скрабу-пілінгу для тіла. Просто додайте в невелику кількість гелю цукровий пісок або мелену каву.
5
Гель для душа може стати альтернативою піни для гоління, він так само сприяє пом'якшенню шкіри і перешкоджає виникненню подразнень.
6
Гель для душу можна використовувати для щоденного прання капронових колготок. Він не залишить розлучень і додасть виробу свіжий аромат. Крім того, він догляне під час прання і за шкірою рук, на відміну від порошку і господарського мила.
7
Гель для душа може виявитися корисний і під час дрібного побутового ремонту. Зокрема, для очищення поверхні після нанесення герметіка.Так що, не поспішайте позбуватися від надаренних тюбиків, а виймайте з них максимальну користь!