Безкоштовний інтернет. Чи реально ?

Сучасна людина не уявляє своє життя без інтернету. Адже дійсно, інтернет став невід'ємною частиною нашого життя. Але що ж робити коли грошей на інтернет немає, або просто хочеться скоротити щомісячні витрати?
Вам знадобиться
  • Напевно ви думаєте, що безкоштовного нічого не буває і інтернет не виняток. Але не потрібно забувати, що поряд з швидким розвитком людини і технологій, з'являється все більше і більше можливостей, якими звичайна людина може користуватися майже або повністю безоплатно.
Інструкція
1
"Вконтакте" "Twitter" "Facebook" "Wikipedia" "Аргументи і факти", а також sms-повідомлення з соц. мереж і пошти. Всі ці інтернет-сервіси через мобільний телефон для абонентів "Білайн" доступні абсолютно безкоштовно. Достатньо лише мати позитивний баланс на рахунку.
2
Деякі інтернет-провайдери часто влаштовують різні акції, за допомогою яких будь-який абонент може отримати безкоштовний інтернет на свій комп'ютер. Часто натомість вони просять яку-небудь символічну послугу, а в деяких випадках нічого не вимагають взамін, але, правда, наданий інтернет не на великий скорості.Так, компанія Інтеллін в 2009 році запустила акцію згідно якої, громадяни Москви можуть отримувати безкоштовний інтернет і навіть гроші (в межах 800 рублів). Пошукайте, можливо і у вашому місті є подібні акції.
3
Існує таке поняття, як Dial UP (аналогова телефонна лінія + модем). Найпростіший і низкоскоростной вид зв'язку. Принцип зв'язку грунтується на дозвоні через звичайну телефонну лінію до провайдера, після чого комп'ютер отримує доступ до мережі. При даному з'єднанні стягується погодинна оплата. Максимально можлива швидкість - 33 600 Kbs, але ця швидкість часто буває нижче через погану якість телефонних ліній. Є провайдери які для залучення клієнтів і для тестування клієнтами якості інтернету надають безкоштовний доступ в Інтернет. Наприклад, для Москви це MTU Inform, Caravan, Demos, Cronyx і т.д.
4
Є варіант для тих хто готовий трохи заплатити. Мова йде про 100-200 рублів/месяц.Всё просто: домовляєтеся з найближчими сусідами, підключаєте wi-fi, поділяєте суму на четвертому або п'ятому і спокійно мешкаєте на просторах інтернету. Крім економічності цей варіант ще і дуже зручний в плані переважання бездротового інтернету над проводовим.
Зверніть увагу
Не варто забувати про те, що існують несумлінні компанії, тому коли вирішите взяти участь в якій-небудь акції вивчіть всю необхідну інформацію, порадьтеся з фахівцем і уточніть про репутацію компанії.