Йога проти застуди.

Використовуйте при перших ознаках застуди (закладеність носа, біль і першіння в горлі) дуже нескладні вправи і процедури, узяті з практики йогів, і ви відразу ж помітите результат.
Вам знадобиться
  • Для промивання носа:
  • 1. 0,5 л теплої кип'яченої води;
  • 2. 1 ч.л. крупної солі (краще йодованої або морської, є в аптеці);
  • Для імбирного напою:
  • 1. Корінець імбиру (або 1 ч.л. сухого порошку імбиру);
  • 2. 2 л. води
  • 3. 20 ч.л. цукру;
  • 4. О.5 лимона.
Інструкція
1
Виконуйте при перших ознаках захворювання наступні нескладні упражненія.1. "Поза Лева". Сядьте на стілець, випрямтеся, долоні покладіть на коліна. Відкрийте рот, максимально висуньте мову (до напруги в корені мови), сильно розкрийте очі (буквально витріщив) і напружуючи глотку, промовте звук "А-А-А". Ця вправа, хоч і виглядає з боку комічно, черезвичайно ефективно. Воно дуже посилює циркуляцію крові в горлі, мигдаликах, в носових перегородках, що дозволяє швидко вимити з них мікроби, токсини, слізь.2. З максимальною амплітудою намагайтеся дотягнутися кінчиком язика до його кореня (тобто підвертається мову до неба); 3. Кінчиком язика проводите по передній частині верхніх і нижніх зубов.Все ці вправи виконувати по 3-5 разів кожну годину. Вони віднімуть у вас рівно 5 хвилин.
2
Промивайте з маленького заварника носові ходи розчином солоної води (в 0,5 л теплої кип'яченої води води розчинити 1 ч.л. солі, стежте, щоб кристалів не залишилося) .Ця процедура корисна дорослим і дітям (від 3 -х років), вона допомагає швидко прочистити ніс від слизу і зняти закладеність. Цим же розчином прополощіть горло.
3
Приготуйте імбирний напіток.В 2 л води додайте натертий корінець свіжого імбиру (3-4 см) або 1 ч.л. сухого порошку. Всипте туди ж 20 ч.л. цукрового піску, прокип'ятіть на повільному вогні 10 хв, додайте половину лимона, нарізаного скибочками, дайте настоятися під кришкою 30 хв. Пийте по 0,5-1 склянці напою протягом дня кожні 1,5-2 години.
Зверніть увагу
Імбир може трохи слабким кишечник, майте це на увазі.
Корисна порада
Вправи з мовою дуже добре допомагають зменшити біль в горлі при ангіні, фарингіті. Імбирний напій очищає організм від токсинів, бадьорить.