Як в Однокласниках змінити аватарку. Як в однокласниках змінити пароль.

Користуючись соціальними мережами, ви повинні знати, що ваша анкета завжди повинна містити не тільки особисту інформацію про вас, але і, найчастіше, фотографії, адже фото - це перше, що кидається людині в очі при перегляді чужого профілю.
Інструкція
1
Сайт Одноклассники.ру має величезну кількість користувачів різного віку. Коли ви починаєте шукати на цьому сайті своїх друзів і знайомих, ви вводите в рядок пошуку прізвище та ім'я людини. На жаль, людей з однаковими прізвищами та іменами існує дуже багато, тому для достовірності, ви можете ввести у пошуковик ще й вік людини і місто, в якому він народився або проживає. Але іноді трапляються й такі ситуації, коли зустрічаються люди, у яких крім імені та прізвища збігаються ще й вік і місто. У такому випадку знайти саме свого друга вам допоможе тільки його аватар. Якщо ви не хочете, щоб ваші друзі відчували незручності під час пошуку вашої анкети на сайті Одноклассники.ру, встановіть на свою сторінку аватар. Аватар - це головна фотографія, яка буде відображатися при перегляді вашої сторінки. На аватар найкраще встановлювати індивідуальне фото хорошої якості. Щоб зробити це, для початку сфотографуйте і завантажте фотографію на свій комп'ютер.
2
На головній сторінці свого акаунту ви побачите вкладки: «Основне», «Друзі», «Фото», «Групи», «Нотатки», «Ігри», «Ще». Натисніть на вкладку «Фото». Перед вами відкриється вікно, в лівому кутку якого ви побачите напис: «Додати фото». Коли ви натиснете на нього, ви побачите невелике віконце, в якому необхідно буде вибрати бажане фото з вашого комп'ютера і завантажити його.
3
Коли фотографія завантажиться, наведіть на неї курсор миші. Перед собою ви побачите наступні функції: «Зробити головною», «Відзначити друзів», «Перенести». Щоб поставити фотографію на аватарку, натисніть на кнопку «Зробити головною». Таким чином, дане фото стане відображатися на головній сторінці вашого акаунта. Якщо ви захочете змінити це зображення на будь-яке інше, виконайте ту ж саму операцію ще раз, але вже з іншим знімком.