Як змінити прізвище в Одноклассниках. Як в однокласниках змінити прізвище.

Якщо ви користувач соціальної мережі «Однокласники», то рано чи пізно у вас може виникнути необхідність змінити свою «візитну картку» на сайті. Це може знадобитися в разі зміни прізвища у зв'язку із заміжжям (розлученням). А, можливо, ви взагалі вирішили «замаскуватися» і залишити тільки своє ім'я.
Інструкція
1
Щоб внести які-небудь зміни в свій профіль, вам спочатку потрібно зайти на особисту сторінку соціальної мережі «Однокласники». Якщо комп'ютером (телефоном, планшетом, ноутбуком) користується тільки одна людина, для зручності можна запам'ятати особисті дані - логін і пароль, поставивши галочку навпроти напису «Запам'ятати мене». Якщо доступ до ПК мають кілька людей, для безпеки ваших даних запам'ятовувати пароль не рекомендується.
2
Після того як ви опинитеся на своїй сторінці в «Однокласниках», під головною написом (вона розташовується у верхній частині екрану) знайдіть напис «Ще». Клікніть по посиланню і виберіть у спадному вікні пункт «Про себе». Натисніть на відповідну напис і перейдіть в розділ налаштувань.
3
У новому вікні, на самій верхній сходинці, де вказана дата вашого народження, місце проживання, клікніть по посиланню з написом «Вкажіть місце свого народження" і перейдіть на наступну сторінку, де ви можете змінити свої особисті дані.
4
У рядку «Прізвище» зітріть початковий варіант і напишіть новий. При бажанні можете залишити дану графу порожньою. Перевірте правильність інших даних і натисніть кнопку з написом «Зберегти». Тепер у вас на сайті з'явиться також нова прізвище. При цьому вам не буде потрібно для збереження змін вводити додаткові числові коди, не потрібно вказувати і номер свого телефону.
5
Тут же, в цьому розділі, ви можете внести зміни в графах «Ім'я», «Дата народження», «Пол», «Місто проживання», «Рідне місто». Якщо потрібно, вкажіть нові дані. І тепер можете повертатися на свою особисту сторінку і продовжувати спілкування з друзями, колегами та іншими відвідувачами сайту. З цього моменту ваше ім'я у них у них буде відображатися в тому вигляді, в якому ви його зберегли після внесених змін до особисті дані.
Корисна порада
Ніколи не повідомляйте свої облікові дані - логін і пароль - стороннім особам.
Вказавши неправильну інформацію при реєстрації в якомусь сервісі, ви завжди можете редагувати особисті дані після авторизації на сайті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Щоб у вас з'явилася можливість редагування особистих даних, зазначених в профілі, вам необхідно увійти на сайт під своїм логіном. Для цього вам потрібно ввести в спеціальну форму сайту свій логін і пароль, які ви задали при реєстрації на ресурсі. Після авторизації в сервісі, знайдіть на головній сторінці посилання, яка може бути позначена як «Особистий кабінет», «Мій кабінет» або ж « Профіль користувача», і перейдіть по ній. Після переходу за посиланням відкриється сторінка, яка відображає всю інформацію, яку ви вказали при реєстрації.
2
Знайдіть в особистому кабінеті посилання «Редагувати профіль» і клікніть по ній лівою кнопкою мишки. Перед вами відкриється вікно, де ви зможете вказати нову адресу електронної пошти, змінити контактні дані, ім'я, а також пароль для входу в обліковий запис. Тут же ви зможете завантажити зображення, яке буде відображатися на вашому аватарі.
3
Деякі сервіси передбачають поділ інформації про користувача в особистому кабінеті (тобто, можливо, що зміна Імен можна буде здійснити в одному розділі, в той час як зміна електронної адреси можна буде виконати вже в іншому). У кожному разі, всі зазначені вами дані при реєстрації ви зможете редагувати в особистому кабінеті. Не можна змінити тільки ім'я користувача, яке використовується для авторизації на ресурсі.