Які бувають принтери.

При всій різноманітності друкованої техніки на ринку важко визначитися з вибором, який же принтер купити. Для цього варто розібратися з тим, які бувають принтери.
Інструкція
1
Струменевий прінтерСтруйний принтер є оптимальним вибором для домашнього використання, коли необхідно роздрукувати доповідь дитині, документи на роботу і т.д. Для щоденного використання струменеві принтери не дуже підходять, це пов'язано з технологією друку. Струменеві принтери використовують рідке чорнило, які бувають як чорними, так і кольоровими. Основна проблема при їх використанні - обсяг картриджа, якого вистачить максимум на друк 500 стандартних аркушів формату А4. Також в деяких моделях струменевих принтерів висихають чорнило при рідкісному нерегулярному використанні. В кращому випадку буде потрібно заміна картриджа, в гіршому - заміна друкуючих елементів через засмічення сопел принтера загусло черніламі.Но, проте, якщо принтер купується для домашнього використання як чарівні палички для виконання разових домашніх завдань, то струменевий принтер стане оптимальним вибором. Основними виробниками є компанії: Hewlett Packard (HP), Canon, Samsung, Epson.
2
Лазерний прінтерЕслі принтер використовується кожен день, ставляться завдання по роздруківці великих обсягів документів, варто зробити вибір на користь лазерного принтера. Картриджі в таких принтерах НЕ рідинні, вони заповнені спеціальними фарбувальними частинками, які при друку потрапляють на намагнічений фотобарабан і потім напилюється на папері в заданих місцях, згідно із завданням на друк. Деякі сучасні лазерні принтери використовують фарбувальні частинки, які вже володіють магнітними властивостями, тому швидкість друку на таких принтерах набагато вище. Одного картриджа може вистачити на кілька тисяч сторінки друку. Основними виробниками лазерних принтерів є Xerox, Hewlett Packard (HP), Samsung, Brother.
3
Матричний прінтерДанний вид принтерів є прабатьком струменевого і лазерного. Зараз матричні принтери практично не поширені. В основу їх роботи поставлений ударний спосіб друку, при якому зображення і символи на папері з'являються за рахунок сотень мікроскопічних голок на друкованій голівці. Вони, стикаючись з папером, випускають з кінців голок барвник. Рідкісне практичне застосування даних принтерів пов'язано з їх громіздкістю, підвищеним рівнем шуму і низькою продуктивністю друку.
4
Особливою різновидом принтерів є багатофункціональні пристрої (МФУ), які включають в себе не тільки пристрій друку, але і сканер з копіювальним апаратом. МФУ бувають як лазерними, так і струминними. На них зараз існує підвищений попит завдяки своїй універсальності і широкому спектру застосування.
Корисна порада
Якщо немає впевненості, який принтер вибрати, варто прочитати відгуки про різні моделі даних пристроїв.