Як правильно дихати, щоб схуднути.

Без їжі людина може прожити місяць, без води - три-чотири дні, а без кисню - максимум три хвилини. Хронічна втома, пасивність, дратівливість - все це результат нестачі кисню. Позбутися від таких супутників життя і при цьому схуднути допоможе правильне дихання.
Інструкція
1
Правильне дихання прискорює обмінні процеси, і жир починає спалюватися максимально активно. Фахівці виділяють три види дихання: черевне, верхнегрудном і диафрагмальное (нижнегрудной). Коли дихають маленькі діти, помітно, як рухається їх живіт. Груди при цьому практично не розширюється. Дорослі роблять з точністю до навпаки: дихають на повні груди, а ось черевна стінка в процесі практично не бере участь. Якщо хочете скинути вагу і відчути себе краще, привчіть себе дихати животом.
2
Ляжте на рівну поверхню. Бажано, щоб вона була жорсткою. Наприклад, на підлогу. Покладіть одну долоню на груди, а другу на живіт. Закрийте очі і просто дихайте як зазвичай. Так ви визначите вид свого подиху.
3
Не змінюючи пози, постарайтеся дихати не грудьми, а животом. Можна відкрити очі і стежити, щоб вище піднімалася саме долоню на животі. Вдих потрібно робити носом, а видихати через рот.
4
Освоївши черевний подих в горизонтальному положенні, встаньте і виконайте те ж вправу стоячи. Коли вийде і це, спробуйте сидячи. У людини превосходно розвинена м'язова пам'ять. Рано чи пізно ваше тіло запам'ятає, як саме потрібно дихати.
5
При освоєнні техніки черевного дихання особливу увагу варто приділити видиху. Коли ви перебуваєте в спокійному стані, постарайтеся повільно вдихати і ще повільніше видихати. Подумки рахуйте: від 1 до 5 вдих, від 1 до 10 видих.
6
При виконанні будь-яких дихальних вправ перший час ви можете відчути запаморочення і загальний дискомфорт. Це абсолютно нормально, адже в кров почало надходити більше кисню, розширилися судини. Через деякий час неприємні відчуття пройдуть, а ви відчуєте прилив енергії.
7
Якщо ви вирішили схуднути і зміни звичного дихання вам недостатньо, зверніть свою увагу на спеціальні системи. «Бодіфлекс» - комплекс простих вправ, ключем до ефективності яких є особливий вид дихання. Вважається, що «Бодіфлекс» був придуманий багатодітною мамою Грір Чайлдерс. У своїй книзі вона пише, що схудла на п'ять розмірів всього за 3 місяці. Ще однією чудовою системою є «Оксісайз».
Корисна порада
У східних країнах головним способом досягти духовного просвітлення завжди було правильне дихання.