Як рекламувати правильно.

Реклама, як відомо, двигун торгівлі. З розвитком ділових відносин і конкуренції реклами стало все більше і вона придбала різні форми: від плакатів, існували ще кілька століть тому, до реклами на форумах в Інтернеті. В цьому достатку форм і способів рекламування товару легко загубитися. Які ж основні ознаки того, що ви рекламуєте товар правильно?
Інструкція
1
Перш за все варто визначитися з бюджетом, який ви здатні виділити на рекламу. Якщо бюджет великий, то ваші можливості не обмежені нічим: ви можете розмістити рекламу в громадському транспорті, зняти ролик для телебачення та багато іншого. Якщо ж бюджет невеликий, то найкраще зайнятися розміщенням реклами в Інтернеті. Зазвичай підприємці вибирають такі способи: 1. рекламні баннери.2. реклама на форумах і в соціальних сетях.3. об'явленія.4. просування сайта.5. контекстна реклама.
2
Дуже важливо створити сайт, який буде повністю присвячений вашим товарам і послугам. На цьому сайті можна описувати товари або послуги, які ви пропонуєте. Не забудьте про сторіночку, присвячену відгуками. Сайт можна просувати за допомогою контекстної реклами - вона буде з'являтися тільки тоді, коли користувач введе запит, прямо або побічно стосується вашої продукції. Для розробки грамотного сайту і успішного просування найкраще звернутися до фахівців у цій сфері, благо їх зараз чимало. Створення сайту обійдеться в 1000 $ і більше, приблизно в стільки ж - просування. Допоможуть просуванню рекламні банери і оголошення, які будуть давати посилання на ваш сайт.
3
Варто пам'ятати і про найпростіше і недороге - рекламу на форумах і в соціальних мережах. Хороші відгуки про товар - дуже сильна річ. Як, втім, і погані. У спілкуванні на форумах слід враховувати кілька правил: 1. реклама товарів або послуг має сенс тільки на тематичних форумах або у відповідних группах.2. варто рекламувати товар тільки тоді, коли він реально потрібен кому-небудь з тих, хто спілкується на форумі або в групі в соціальній мережі. Інакше ваша реклама буде нав'язливою. Така реклама раздражает.3. на форумі або в групі важлива репутація того, хто розміщує рекламу. Користувач, у якого немає рейтингу на форумі або мало повідомлень в групі, буде сприйматися лише як спамер.
4
В цілому будь-яка реклама повинна бути в достатній мірі правдивої - люди втомилися від "чудодійних" пральних порошків і майонезів, разом рятують від усіх проблем і приносять щастя і гармонію в будь-який будинок. При цьому реклама повинна затьмарювати всі інші види інформації, які надходять з інших джерел.