Які зуби краще вставляти.

Сучасна стоматологія пропонує велику кількість послуг з ремонту та встановлення протезів зубів. Щоб робота стоматолога повністю виправдала ваші очікування і протези прослужили вам якомога довше, необхідно заздалегідь визначитися з типом матеріалу, з якого будуть виготовлятися майбутні зуби.

Метод протезування

Існує декілька різновидів протезування зубів: - імплантація; - міст; - знімний протез.В залежності від кількості роботи і допустимої вартості процедури, вибирається один з даних методів. При відсутності тільки одного-двох зубів можна встановити імплантат, який вставляється в щелепу поруч з сусідніми зубами без їх обточування і додаткових операцій. Установка імплантатів має свої протипоказання. Наприклад, не допускається проведення операції по установці протеза у пацієнтів, що не переносять анестезію. Також не варто вдаватися до установки імплантату при наявності захворювань серця та ендокринної сістеми.Мостовідние протези також застосовуються при відновленні зубного ряду. Однак, чим більше зубів відсутня, тим менш надійною буде конструкція моста. Під час процедури міст кріпиться на сусідні зуби, що також буде створювати певну напругу на них і може стати причиною швидкого ізнашіванія.С'емние протези дозволяють повністю відновити зубний ряд. Для їх виготовлення використовується спеціальний матеріал, що дозволяє знизити дискомфорт при носінні. Також існує можливість установки незнімного протеза, який фіксується на імплантатах за допомогою спеціальних замків.
Вибір матеріалу також може залежати не тільки від вартості та естетичних якостей, але також і від місця розташування в щелепи вставляемого зуба.

Матеріал для зубів

Самий недорогий і простий матеріал - спеціальна пластмаса, з якої виготовляють протези. Пластмаса має менший комфорт при використанні і за якістю поступається конструкціям, виготовленим з нейлону. Найбільш якісні вироби - бюгельні протези, які також виробляються із спеціальної різновиди пластмаси, однак є більш міцними і зручними, оскільки в своїй основі вони мають каркас з металу.
Металева основа для мостів виготовляється з золота або титану.
Мости можуть бути виготовлені з металу, пластмаси і кераміки. Найбільш дешевий варіант - метал, однак виглядає він досить не естетично. Пластмаса також є доступним варіантом, однак рекомендується виробляти її установку тільки на передніх зубах, т.к. матеріал не зможе витримати постійної жувального навантаження. Найбільш якісний варіант - кераміка, яка володіє великою міцністю, не темніє з часом і зберігає свій блиск і зовнішній вигляд. Кераміка підбирається під колір рідних зубів і стає практично неотличима після установки. Для імплантації окремих зубів найчастіше використовується металокераміка.