Як плести букви в фенечки. Як написати букву к на Фенечке.

Фенечки з ниток, або «браслети дружби» давно завоювали любов безлічі людей різного віку - як дітей, так і дорослих. Плести фенечки нескладно, але такий браслет може стати пам'ятним і дорогим подарунком, особливо, якщо він пліток в колірній гамі, яка якимось чином відповідає образу людини, який носитиме фенечку. Особливо цінуються фенечки, на яких виплітаються літери і слова - це можуть бути побажання, імена, ініціали, і інші поєднання. Виплітати на Фенечке літери неважко - в цій статті ви дізнаєтеся, як робити це на прикладі техніки прямого плетіння.
Інструкція
1
Букви в Фенечке плетуться тими ж вузлами, що і загальне полотно - різниця буде в переплетенні квітів. Вузлики іншого кольору на загальному тлі сформують контури ваших букв і слів.
2
Відріжте кілька ниток муліне двох кольорів - наприклад, з боків розташуйте по дві нитки одного кольору, а в центрі - п'ять ниток іншого кольору. Праворуч розташуйте ще одну нитку, яку не потрібно відрізати від мотка - їй ви будете виплітати вузли на нитках основи.
3
Робочої ниткою обв'яжіть справа наліво все нитки, поки не дійдете до крайньої зліва. Потім перейдіть до наступного ряду і пров'яжіть вузлики на кожній нитці зліва направо.
4
Найкраще заздалегідь мати перед очима схему майбутньої фенечки - в ній точками повинні бути відзначені ряди вузликів, а іншими квітами виділені вузлики, які формують літери . Таким чином, ви будете знати, в якому ряду починати міняти кольори на вузликах.
5
Продовжуйте плести фенечку фоновим кольором, поки не дійдете за схемою до ряду, на якому з'являються перші фрагменти букв. Після того, як ви сплете кілька фонових вузликів, і настане момент сплести перший вузлик літери , плетіть його в протилежну сторону - наприклад, якщо фонові вузлики йшли справа наліво, то вузлик літери повинен йти зліва направо.
6
Точно так же, якщо фонові вузлики йдуть зліва направо, то вузлик літери повинен в'язатися справа наліво. Продовжуючи фонові вузлики, плетіть їх у тому ж напрямку, що і спочатку - протилежно кольоровим текстовим вузликах.
7
Затягуйте вузли сильніше, щоб візерунок виходив рівним і акуратним. Таким способом ви можете сплести будь-яку літери як російського, так і англійського алфавіту.