Як зустріти Новий рік цікаво.

Як зустрінете Новий рік, так його і проведете, тому готуватися до нього потрібно ретельно і з фантазією, наповнити позитивом саме свято, а значить, і весь прийдешній рік. Щоб зрозуміти, як саме хочеться цікаво провести це свято, прислухайтеся до себе, розрахуйте правильно свої можливості, але не забудьте врахувати побажання близьких.
Інструкція
1
Якщо дозволяють фінанси, варто влаштувати собі незабутній Новий рік у теплих країнах або на тропічних островах. Для цього чудово підійдуть острова вічної весни Канарського архіпелагу або курорти Домінікани з теплим океаном, прекрасними готелями на узбережжі, можливостями для активних розваг і цікавих екскурсій. Для більш спокійного проведення часу поїдьте на Новий рік в Італію, наприклад, на відомий курорт Сорренто, недалеко від Неаполя. Готелі пропонують не тільки чудовий вид на море, гори і застиглий Везувій, але і відмінну кухню, розважальну програму з танцями та веселощами, з феєрверками до ранку.
2
Якщо бюджет обмежений, не обов'язково відлітати за моря - відмінні цікаві місця знаходяться зовсім поруч. Поїдьте, наприклад, в древнє місто Суздаль, де святкування Нового року проходить з великим розмахом. Тут дотримуються споконвічно-російські традиції, по вулицях ходять ряджені і Дід Мороз зі Снігуронькою, влаштовуються катання на трійках коней, запряжених в сани і прикрашених дзвінкими дзвониками. Навколо ялинки водять веселі хороводи, ллється рікою медовуха і смажиться шашлик, дорослі і діти катаються з крижаних гірок і ліплять на конкурс сніговиків - все пронизане веселощами і радістю під стінами золотоглавих церков. Для такого свята захопіть з собою новорічний наряд і теплий одяг, подарунки для близьких, заздалегідь подбайте про житло.
3
Зараз модно зустрічати Новий рік незвичним для багатьох способом, наприклад, на гірському схилі на лижах чи сноуборді. Для цього поїдьте в Карпати, на Кавказ, в Альпи чи Крим. Всі гірськолижні курорти готують спеціальні розважальні програми на схилах гір, влаштовують вогняні шоу та годують своїх гостей відмінними місцевими стравами. Або ж купите квиток на нічний поїзд і проведіть новорічну ніч під стукіт коліс, хлопки пробок з під шампанського, пісні всього вагона. Знайдіть можливість відзначити свято на повітряній кулі або ж просто на даху свого власного висотного будинку. Не забувайте, що екстремальні способи зустрічі Нового року погано поєднуються зі спиртним.
4
Вивчіть або повторіть кілька новорічних пісень і віршів, переоденьтесь в Снігуроньку або Діда Мороза і просто виходите на вулиці міста, вітайте всіх зустрічних, даруєте невигадливі сувеніри, цукерки розважайте і бажайте щастя всім - несіть людям радість. При такому варіанті зустрічі Нового року ви неодмінно знайдете безліч нових друзів, а може, навіть зустрінете свою долю - адже в цю ніч відбуваються чудеса, а мрії збуваються.