"Полиоксидоний": інструкція із застосування.

«Полиоксидоний» належить до групи імуномодулюючих препаратів. Він сприяє збільшенню опірності організму до інфекційних захворювань, володіє дезінтоксикаційними властивостями.

Показання до призначення «Поліоксидонію»

«Полиоксидоний» нормалізує імунітет при тяжкій, а також вторинної стадії імунодефіциту, при появах злоякісних утворень або ураженнях опроміненням іонізуючого типу. Препарат застосовують для відновлення імунітету після хірургічних втручань, після перенесених важких травм і опіків, при лікуванні хвороб гормонами або цитостатиками. «Полиоксидоний» призначається в поєднанні з основними препаратами при лікуванні рецидивів хронічних інфекцій, що погано піддаються традиційному лікуванню. Його застосовують при хронічній алергічної бронхіальній астмі, екземі, нейродерміті, атопічному дерматиті, поллинозах, ускладнених інфекціями бактеріального типу, при ВІЛ-інфекціі.Препарат ефективний при локальних та генералізованих гнійно-септичних захворюваннях, при лікуванні ревматизму і ревматоїдного артриту, при туберкульозному захворюванні, при гострих і хронічних типах інфекцій сечостатевої системи у чоловіків і жінок. Більш докладний опис наведений в анотації до препарату.
« Полиоксидоний »здатний ефективно знижувати токсичність різних речовин.

Інструкція по застосуванню« Поліоксидонію »

«Полиоксидоний» призначають дітям віком старше шести місяців разом з основними препаратами для лікування інфекційних захворювань, викликаних вірусними, грибковими або бактеріальними збудниками, при дисбиозе кишечника, при алергічних захворюваннях гострого та хронічного типу, ускладнених бактеріальною інфекцією. «Полиоксидоний» вводиться внутрішньом'язово і внутрішньовенно. Дорослим призначають 6-12 міліграмів препарату один раз на день, залежно від тяжкості захворювання. «Полиоксидоний» вводять через добу протягом семи днів. Для внутрішньом'язового введення «Полиоксидоний» розчиняють у фізіологічному розчині хлориду натрію (або в 2-3 мл дистильованої води). Для внутрішньовенного введення препарат розчиняють у фізіологічному розчині декстрану (або в двох-трьох мілілітрах фізичного розчину), потім в асептичних умовах наповнюють флакон, який має обсяг 200-400 мл.
Приготований для ін'єкцій розчин« Поліоксидонію »не можна довго зберігати.
При гострих захворюваннях інфекційного характеру «Полиоксидоний» призначають разом з антибактеріальними препаратами для внутрішньом'язового або внутрішньовенного введення в кількості 6 мг один раз на день у перші три дні. Потім вводять по 6 мг препарату на добу з інтервалом в 24 години. Всього необхідно зробити 5-10 ін'єкцій. Препарат в таблетках можуть призначити для лікування гострих і хронічних інфекцій порожнини рота (ангіна, тонзиліт) і для профілактики грипу, ГРВІ. Дітям і підліткам віком 12-18 років дають по одній таблетці «Поліоксидонію» від одного до трьох разів на день (залежно від захворювання та його тяжкості), дорослим необхідно приймати по одній-дві таблетки препарату один-три рази на день.

Побічні дії «Поліоксидонію», протипоказання до призначення препарату

За відгуками «Полиоксидоний» переноситься добре, в окремих випадках спостерігається болючість в місці введення ліків при внутрішньом'язовому застосуванні. Іноді може виявитися підвищена чутливість до препарату. «Полиоксидоний» не призначають під час вагітності, а також у період годування грудьми (лактації).
Хороший імунітет необхідний людині для боротьби з всілякими інфекціями, однак під впливом негативних факторів захисні сили організму можуть слабшати. Поліпшити роботу імунної системи можна за допомогою імуномодуляторів. Одним з найефективніших препаратів даної групи є «Полиоксидоний».

Інструкція по застосуванню «Поліоксидонію»

«Полиоксидоний» випускається в різних лікарських формах: таблетках, супозиторіях для ректального і вагінального застосування, а також ліофілізат для приготування розчину. Останній можна використовувати як для ін'єкцій, так і місцево.
Ін'єкції« Поліоксидонію »призначаються, як правило, при тяжкому перебігу хвороби. Так як розведення ліофілізату вимагає дотримання певних умов, краще проходити курс лікування в умовах стаціонару.
Показаннями для застосування «Поліоксидонію» є: - гострі та рецидивуючі інфекції дихальних шляхів, ротоглотки, середнього і внутрішнього вуха, навколоносових пазух; - алергічні захворювання, у тому числі ускладнені вірусної, грибкової або бактеріальної інфекцією; - імунодефіцитні стани; - рецидивуюча герпетична інфекція; - туберкульоз (у комплексній терапії ); - переломи, опіки та інші важкі травми (для прискорення регенерації тканин); - ревматоїдний артрит; - дисбактеріоз кишечника (для посилення ефекту від основного лікування); - післяопераційні ускладнення; - інфекції сечостатевої системи; - інтоксикація організму, що виникла внаслідок отруєння, алергії, інфекційних захворювань, отруєнь і пр.Кроме того, препарат може використовуватися для зміцнення імунітету, а також профілактики та лікування інфекцій в ослаблених осіб (що проходять променеву або хіміотерапію, часто хворіючих дітей і дорослих, лежачих хворих, літніх людей і т.д. ), а також у хворих, що страждають хронічними захворюваннями і приймаючих сильнодіючі препарати.Дозіровка «Поліоксидонію» залежить від форми випуску препарату, віку і ваги хворого, а також тяжкості перебігу захворювання. Ліки в таблетках найчастіше призначають по 12 мг (1 штука) на прийом. За рекомендацією лікаря дозування у дорослих пацієнтів, що знаходяться у важкому стані, може бути збільшена вдвічі. Пити таблетки слід за півгодини до їди двічі на добу. При наявності показань кратність прийому «Поліоксидонію» може бути збільшена до трьох разів або, навпаки, зменшена до одного.
Тривалість лікування «полиоксидонием» залежить від діагнозу та тяжкості перебігу хвороби. Іноді достатньо п'ятиденного терапевтичного курсу, в складних ситуаціях тривалість лікування може становити дві і більше тижнів.
Ін'єкції, а також внутрішньовенні вливання «Поліоксидонію» бажано робити в стаціонарі. Дозування препарату в цьому випадку повинен розраховувати врач.Препарат в супозиторіях найчастіше застосовується один раз на добу. При ректальному застосуванні бажано попередньо робити очисну клізму.

«Полиоксидоний»: відгуки

У більшості випадків «Полиоксидоний» добре переноситься, при цьому діючи швидко і ефективно. Про це свідчать як численні відгуки пацієнтів, так і результати всіляких досліджень. За запевненням виробника, побічні ефекти від лікування можливі лише при внутрішньом'язовому введенні препарату. Найчастіше це хворобливі відчуття в місці введення ліків, що проходять самостійно в короткі терміни.