Як вибрати собі нікнейм.

Никнейм, або псевдонім - невід'ємна частина кожного віртуального користувача. У однієї людини може бути декілька ніків, залежно від того, на яких сайтах він реєструється.
Інструкція
1
При створенні електронної пошти багато хто воліє використовувати ім'я та прізвище. Так як цей сервіс використовується часто не тільки в особистих цілях, але і для ділового листування та при реєстрації на офіційних сайтах (наприклад, порталі держпослуг). Але так як в рунеті більше п'ятдесяти мільйонів користувачів, практично всі поєднання імен і прізвищ вже розібрані. І доводиться придумувати нові нікнейми для електронної пошти. Щоб адресу не повторювався, вставте між ім'ям і прізвищем точку, дефіс або нижні підкреслення. Також можна додати цифри - дату народження, наприклад. Але тоді нікнейм вийде занадто громіздким, запам'ятати його буде складно.
2
Для створення більш короткого никнейма використовуйте перші літери імені, по батькові, прізвища, додавши до них дату народження або поточний рік. Наприклад, Іванов Сергій Іванович, 5 травня 1980. Нікнейм виглядатиме так: isi050580. Такий електронну адресу запам'ятати набагато простіше, ніж що з п'ятнадцяти символів і більше.
3
Для соціальних мереж і чатів можна придумувати найрізноманітніші нікнейми. Це можуть бути похідні від імені і прізвища або просто «говорять» прізвиська. Зазвичай в псевдонім користувачі намагаються вкласти певний сенс. Для сайтів знайомств використовують романтичні нікнейми («дівчина під дощем» або «принц з казки»), для рольових ігор - імена казкових героїв, в соціальних мережах - шкільні прізвиська або похідні від прізвища.
4
Якщо придумувати самостійно нікнейм не виходить, можна скористатися одним із сервісів з підбору псевдонімів. Це генератори ників для різних комп'ютерних ігор. Там потрібно вказати стать, вибрати персонажа і кількість символів в псевдонімі. Потім натиснути на кнопку «Створити нік». Сайт запропонує варіант. Можна зберегти його і генерувати такі нікнейми, а потім вибрати кращий.
Никнейм перекладається з англійської як прізвисько, кличка. Сьогодні никнеймом користується кожен активний користувач мережі Інтернет. За допомогою «прізвиська» ви зможете зробити особисту сторінку, придумати логін для електронної пошти або ICQ.

Никнейм необхідний для того, щоб в мережі вас впізнавали ті люди з якими ви стикаєтеся, так само як в реальному житті ви зустрічаєте знайомих на вулиці. Тому вибрати нікнейм не так просто, він повинен відповідати вам, вашій особистості і специфіці сайту, на якому ви часто общаетесь.Вибрать нікнейм краще англійською мовою, або написаний латинськими буквами, справа в тому, що деякі сайти не розпізнають кірілліцу.Ваше прізвисько в мережі не повинно бути агресивним, і ображати кого небудь з людей, з якими ви спілкуєтеся. Великий популярність користуються нікнейми, створені на основі назв тварин, машин, країн, брендів (наприклад, africa, akula, fenix, pantera, mazda), але заковика в тому, що такими ніками кишить весь Інтернет. Як придумати, свій, запам'ятовується і оригінальний нікнейм? Напишіть свої ім'я та прізвище латинською мовою і поекспериментуйте з ними. Приберіть перші або останні букви, залиште ім'я і доповніть його значущим словом або ціфрой.Есть спосіб для самих ледачих, відкрийте будь англо - російський словник і тикніть пальцем в першу-ліпшу рядок. Подобається? Ні? Наступна сторінка ... У вас є прізвисько, наприклад в школі, або в університеті, або на роботі, до вас «приклеїлася» якесь слово. А чому б і не використовувати його? Ще один спосіб, це використання імені популярного персонажа. Це може бути хто завгодно, герой кіно, мультфільму, ігри.