Як в Вконтакте змінити нікнейм. Як в контакті ім'я поміняти.

Никнейм, або псевдонім придумується користувачами соціальної мережі «Вконтакте», щоб приховати свої справжні ім'я та прізвище. Дані можна міняти, заповнюючи певні графи в профілі.
Інструкція
1
Щоб змінити нікнейм в особистому профілі на сайті «Вконтакте», підключіться до інтернету, зайдіть на портал і впишіть в віконці в лівому верхньому кутку власні пароль і логін. Логін найчастіше - адреса електронної пошти. Пароль встановлюється користувачем. Щоб не забути його, створіть документ, в який вносите складні логіни і паролі. Зручніше не згадувати кожен раз поєднання букв і цифр, а просто копіювати його і вставляти в потрібне віконце.
2
Щоб змінити нікнейм «Вконтакте», в профілі шукайте посилання «Моя сторінка». Вона розташована в головному меню, ліворуч, вгорі. Поруч буде кнопка «Ред», написана світло-сірим шрифтом. Перейдіть по ній в нове меню. Там ви зможете редагувати особисті дані - ім'я, прізвище, стать, сімейний стан, дату народження, рідне місто і т.д.
3
Знайдіть закладку «Основне» і поміняйте прізвище або ім'я на нікнейм. З деякого часу для написання можна використовувати тільки російські букви. Латиниця не відображається в графах. Крім того, нікнейм повинен бути пристойним і не повторювати псевдоніми, прізвища, імена зірок кіно, політики і шоу-бізнесу.
4
Окремою графи «Никнейм», яка була в старій версії сайту, більше не існує. Тому вписувати псевдонім доведеться в графу прізвище або ім'я. Другий рядок також повинна бути заповнена.
5
Крім никнейма на закладці «Основне» можна змінити склад сім'ї, на сусідній закладці - «Контакти» - вказати телефон, сайт, електронну пошту. На закладці «Інтереси» описати свої уподобання і хобі, в «Освіті» - вказати номер школи і назва ВНЗ (так вас зможуть легко знайти однокурсники та однокласники). Також можна заповнити рядки на закладках «Кар'єра», «Служба» та «Життєва позиція».
Зверніть увагу
Якщо ви поміняєте ім'я та прізвище на нікнейм, то старі друзі, яких немає в списках ваших контактів, не зможуть вас відшукати.