Як усунути запах на ногах.

Часом, прийшовши додому і роззувшись, ви можете відчути неприємний запах від ваших стоп. Якщо подібна ситуація повторюється регулярно, це може стати справжньою проблемою, що заважає вести вам нормальне життя, ходити в гості або повертатися з близькими людьми до себе додому. У ваших силах усунути неприємний запах.
Вам знадобиться
  • - антибактеріальне мило;
  • - хороше взуття;
  • - дезодорант;
  • - ромашка;
  • - чорний чай;
  • - ефірне масло лаванди.
Інструкція
1
Причина неприємного запаху ніг криється в життєдіяльності мільйонів бактерій, що мешкають на стопах. Вони здатні харчуватися ороговілими частинками шкіри і найкраще почувають себе у вологому середовищі, яку і здатне їм забезпечити підвищене потовиділення. Відходи життєдіяльності бактерій видають вельми специфічний аромат, і саме з ним вам і належить боротися.
2
Щоб усунути неприємний запах ніг, в першу чергу згадайте про гігієну. Відвідувати душ слід як мінімум один раз на добу, при бажанні - ще частіше. Для ніг бажано використовувати антибактеріальне мило, здатне зменшити кількість «ароматних» бактерій.
3
Підберіть правильне взуття, щоб ноги менше потіли. Вона повинна бути з натуральних матеріалів, так як гума і штучна шкіра погано пропускають повітря та вологу. Регулярно міняйте устілки в туфлях і черевиках і не носіть одну і ту ж пару занадто довго - їй потрібно давати можливість висохнути і провітритися. Бажано мати на один сезон хоча б дві пари взуття, щоб була можливість носити їх через день.
4
Зменшити потовиділення на ногах, а, отже, і звільнитися від неприємного запаху допоможе дезодорант. Багато лінійки, що випускають косметику для ніг, мають у своїх колекціях і дезодоруючі засоби, як для самих стоп, так і для взуття. В крайньому випадку, ви можете скористатися звичайним антиперспирантом, який ви застосовуєте в області пахв.
5
Для усунення неприємного запаху ніг добре робити ножні ванни. Для їх приготування можна використовувати відвар ромашки (три столові ложки квіток на літр окропу) або ж чорний чай. Три чайних ложки заварки прокип'ятіть в літрі води, додайте ще два літри вже прохолодної води і потримайте ноги в ванночці півгодини.
6
Масаж з лавандовим маслом також є прекрасним засобом для усунення запаху. Перед сном нанесіть на чисту шкіру стоп кілька крапель ефірного масла, помасажуйте її, а потім надіньте бавовняні шкарпетки.