Як приховати синець.

Одне незручне рух, і від удару об одвірок або лікоть сидить поруч людини у вас на вилиці може розплився синяк. Краси він не додає, а адже, незважаючи на травму, потрібно йти на роботу, зустрічатися з приятелями, вести звичайне життя. Ви можете замаскувати синяк так, що ніхто і не дізнається про трагедію з вами неприємності.
Вам знадобиться
  • - оливкова олія;
  • - тканина для пов'язки;
  • - лід;
  • - лавандова олія;
  • - бодяга або «СінякОфф»;
  • - консилер;
  • - тональний крем;
  • - пудра.
Інструкція
1
Приступати до маскування синяка бажано відразу ж після того, як ви його отримали. Змастіть забите місце оливковою олією і накладіть тиснучу, але не занадто давить. Присядьте і прикладіть до гематоми лід у поліетиленовому пакеті. Якщо льоду у вас немає, підійде будь-яка річ з холодильника - пляшка з напоєм, пакет сметани або навіть шматок замороженого м'яса. Після таких процедур синяк стане менш помітним.
2
Чи змусить синяк швидше зникнути компрес з лавандовим маслом. Капніть кілька крапель на чисте сухе відрізок тканини і прикладіть до хворого місця. Якщо ви акуратними рухами ввітреться масло в гематому (а якщо у вас чутлива шкіра, попередньо лаванду можна змішати з оливковою олією), це теж допоможе приховати синець, а також зменшить больові відчуття.
3
Зазвичай синяк проходить досить довго, змінюючи свій колір від червоно-фіолетового до лілового, зеленого і жовтого. Хочете прискорити цей процес і якомога швидше розлучитися з синцем, придбайте в аптеці бодягу або мазь «СінякОфф», яка буває і відразу з тонуючим ефектом. Якщо ви встигнете кілька разів змастити уражене місце ліками, то, цілком імовірно, на ранок вам уже не потрібно буде нічого маскувати. Навіть якщо синяк не зійде повністю, приховати посвітлілими гематому буде значно простіше.
4
Багато хто намагається замаскувати синці за допомогою пудри і тонального крему. Однак при роботі з яскравими гематомами необхідна важка артилерія. Придбайте консилер і змастіть їм постраждалу область. Засіб бажано вибирати з жовтим відтінком, яке використовується для маскування синців під очима. Воно найкраще впорається з вирівнюванням кольору шкіри. Після цього для досягнення ідеального результату особу можна підретушувати тональним кремом або пудрою.