Як зробити веселим день народження. Як зробити день народження весюлим.

День народження - чудесне свято. Особливо його люблять діти. Тому батьки бажають організувати, для свого улюбленого чада, святкування, яке запам'ятається надовго. Щоб знаменна подія пройшла вдало, до нього слід підготуватися заздалегідь.
Вам знадобиться
  • солодощі, кулі, гірлянди, аніматори, презенти, сценарій для свята, торт
Інструкція
1
Продумайте сценарій свята. Чим будуть пригощатися гості вашого іменинника, чим займатися і пр. Оскільки маленькі діти рано лягають спати, початок свята слід призначити на полудень.
2
Не варто багато готувати. Дітям буде досить цукерок, печива, фруктів, бутербродів і соків. Для дітей на першому місці стоїть атмосфера, рухливі ігри. Не забудьте про торт. Він повинен бути казковим, урочистим і обов'язково зі свічками.
3
Розвісьте в кімнатах яскраві кульки, серпантин, гірлянди, плакати з привітаннями. Це ще більше посилить атмосферу свята і залишить незабутні враження у кожної дитини.
4
Розподіліть час свята на три частини. У першій частині іменинника вітатимуть, і вручати подарунки. У другій частині гості зможуть втамувати голод. Третя частина складатиметься з ігор і конкурсів, де участь зможуть приймати як дорослі, так діти. Причому між першим і другим, частиною торжества, діти можуть грати в рухливі ігри.
5
Подбайте про призи для переможців і просто учасників. Ніхто не повинен відчувати себе обділеним ні увагою, ні подарунками. Невеликих презентів повинно бути багато, щоб вистачило за кожен пройдений конкурс.
6
Запросіть на день народження аніматорів. Вони не дадуть нудьгувати дітям протягом обумовленого часу. Зустрітися з клоунами необхідно до торжества. Так, ви зможете обговорити сценарій свята і уточнити цікавлять деталі.
7
Якщо імениннику і його друзям немає і п'яти років, організуйте просто вистава, адже вони поки тільки глядачі. Старші діти, самі із задоволенням візьмуть участь у заході, тому необхідно вирішити яких акторів запросити, щоб кожна дитина змогла максимально проявити свої творчі здібності.