Як влаштуватися гідом.

Професія гіда приваблює багатьох. Можливість подорожувати за рахунок організації, дізнаватися нові місця, спілкуватися з людьми, приваблює в індустрію туризму все більше людей з кожним роком.
Інструкція
1
Якщо ви хочете бути гідом, працюючим із зарубіжними країнами, вам потрібно вивчити іноземну мову. Це повинна бути мова країни, де ви будете проводити екскурсії, а також англійська. Оскільки групи не завжди формуються з російських туристів. Іноді організуються тури для іноземців, які не знають ні російської, ні мови приймаючої сторони. В цьому випадку екскурсії проводяться англійською.
2
Також англійський варто вивчити тим, хто планує працювати гідом в Росії. Все більше іноземних туристів відвідують вітчизняні пам'ятки - московський Кремль, міста Золотого кільця, Кижи і т.д. Для роботи з ними потрібні люди, які володіють англійською на досить хорошому рівні.
3
Інтерес до історії є невід'ємною частини успішної роботи гідом. Чим цікавіше буде розповідь про визначні пам'ятки, тим більше охочих буде потрапити в групу саме до вас. «Сарафанне радіо» працює відмінно, люди діляться враженнями від поїздок на форумах. І обов'язково розкажуть про те, зміг гід зацікавити їх своєю розповіддю чи ні.
4
Найуспішніші екскурсоводи - екстраверти за темпераментом. Вони повинні з легкістю знаходити спільну мову з людьми, вміти залагоджувати конфлікти і вирішувати будь-які проблеми, що виникають по шляху проходження групи. Для цього потрібно володіти високою комунікативної здатністю, а також мати впевнений вигляд, щоб заспокоїти своєю поведінкою туристів у складній ситуації.
5
Якщо ви володієте всіма цими якостями, додайте своє резюме на одному із сайтів з пошуку роботи. Крім того, подивіться вже існуючі вакансії. Можливо, серед них знайдеться відповідна. Надішліть свою анкету на вказану адресу і чекайте дзвінка з відділу кадрів.
Зверніть увагу
Професія гіда увазі гарне здоров'я. Під час екскурсій можливі багатогодинні переїзди, крім того, гід практично весь час «на ногах».