Як зв'язати следки. Следки гачком.

Речі, пов'язані своїми руками, відрізняються від фабричних. Жінка, в'язати річ, вкладає в неї всю душу, старанно вив'язуючи петлі і бажаючи того, хто буде носити її творіння, тільки найкраще. Це свого роду домашня магія, якою користуються всі ті, хто носить в'язані речі.
Вам знадобиться
  • Гачок
  • Нитки
Інструкція
1
В'язання Следки за схемами досить клопітка заняття, особливо важко, якщо навик читання схем відсутній. Для початківців рукодільниць найкраще в'язати следки гачком з квадратів, в так званій "техніці печворку". Для цього потрібно підготуватися до в'язання, підібрати нитки і гачок. Якщо следки планується носити в холодну пору року, то нитки краще взяти товстіший. Гачок повинен бути приблизно в два рази товще нитки.
2
Після того, як матеріали підготовлені, приступаємо до в'язання. Следки складатимуться з квадратів, на один следок потрібно зв'язати 6 штук. Квадрати в'яжуться простий в'язкою. Для початку потрібно набрати п'ять повітряних петель, з'єднати їх, потім зв'язати три повітряні петлі, два стовпчики з накидом, три петлі, три стовпчики, три петлі, три стовпчики, три петлі і три стобліка. Ряд замикається.
3
Після цього з другого по четвертий ряд повторюємо один і той же раппорт: три стовпчики з одним накидом, одна повітряна петля між ними, а в кутках додаємо по одній групі з трьох стовпчиків і однієї петлі.
4
Щойно шість квадратів пов'язані, їх потрібно з'єднати між собою у вигляді следка. Це можна зробити як голкою з ниткою, так і тим же гачком, обв'язуючи квадрати стовпчиком без накиду. Після цього також вив'язувати ще шість квадратів і збираємо другий следок.
5
Якщо є бажання, верхні квадрати следка можна прикрасити квітами або іншими декоративними елементами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lEMCI4tbq9o
Корисна порада
Следки можна в'язати із залишків різнокольорових ниток, вони вийдуть яскравими та індивідуальними.